انتخابات هیچ حوزه ای باطل نشده است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 خرداد 1396 - ساعت : 11:09

کد مطلب: 23734 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تجری سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در گفت و گو با مازندشورا:

انتخابات هیچ حوزه ای باطل نشده است

اختصاصی مازندشورا: سخنگوی هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراهای شهر و روستا کشور درگفتگو با خبرنگار پارلمانی مازندشورا افزود: ما فقط از طریق رسانه ها شنیدیم در شهر ساری تخلفات زیادی رخ داده و تا همین مقدار در جریان هستیم ولی بصورت رسمی و کتبی مدارکی دال بر بروز تخلفات برای ما ارسال نشده

اختصاصی مازندشورا: فرهاد تجری نماینده مجلس شورای اسلامی و سخنگوی هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراهای شهر و روستا کشور درگفتگو با خبرنگار پارلمانی مازندشورا پیرامون اتفاقات انتخابات شورای شهر ساری گفت: تا امروز عصرهیچ گونه نامه ومدارک رسمی که نشانگر بروز تخلفات در برگزاری و شمارش آرا در انتخابات شهر ساری باشد به ستاد مرکزی هیئت نظارت کشور ارسال نشد است.

وی افزود: ما فقط از طریق رسانه ها شنیدیم در شهر ساری تخلفات زیادی رخ داده و تا همین مقدار  در جریان هستیم ولی بصورت رسمی و کتبی مدارکی دال بر بروز تخلفات برای ما ارسال نشده.

تجری گفت: طبق قانون باید اول اعضای ستاد استان وجود تخلفات را بررسی و طبق صورتجلسه به صورت رسمی به ما گزارش کنند تا رسیدگی دقیق شود.

سخنگوی هیات نظارت انتخابات شوراهای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر منتظریم اگر واقعا تخلفاتی در شهر ساری برای برگزاری انتخابات و شمارش آرا و... صورت گرفته باشد, مدارک و اسناد از طریق هیات استان به ما گزارش شود و سپس درخصوص ابطال اگر اسناد و دلایل قوی باشد در جلسات هیات مرکز تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در انتها افزود: چون تاکنون نامه رسمی و مدارک قانونی که نشانگر این تخلفات باشد به ما ارسال نشده ما نمیتوانیم دراین باره اظهار نظر کنیم.

گفتنی است در صورت ابطال انتخابات شورای شهر ساری، جلسه ای مشترک بین وزارت کشور, مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان تشکیل میشود و انتخابات تکرار خواهد شد.گفتگو: ابراهیم حاتمی خبرنگارپارلمانی درمجلس شورای اسلامی


برچسب ها : #فرهاد تجری #انتخابات ساری #ابطال انتخابات #بروز تخلف

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتخابات هیچ حوزه ای باطل نشده است

*

*


X https://sport45.site/