مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2378 -تاریخ انتشار : دوشنبه 11 شهریور 1392 -ساعت : 09:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس مجلس شورای اسلامی به مازندران سفر می‌کند

مازند شورا: رئیس مجلس شورای اسلامی، سه شنبه هفته جاری به غرب مازندران سفر می کند.

مازند شورا: رئیس مجلس شورای اسلامی صبح سه شنبه هفته جاری جهت شرکت در همایش ملی فناوری های نوین دریایی به نوشهر سفر می کند.
 
همایش ملی فناوری های نوین دریایی با حضور مقامات ارشد کشوری و استانی در حوزه دریایی و فناوری های دریا در دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزار می شود.
 
نخستین همایش ملی  فناوری های نوین دریایی روزهای 12 و 13 شهریور ماه با بررسی موضوعات پهپادهای دریاپایه، سامانه‌های پیشرفت کمک ناوبری، دفاع سایبری در دریا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر برگزار می شود.
 
تجهیزات و تسلیحات هوشمند، پدافند غیرعامل در حوزه دریا، طراحی و ساخت شناورهای سطحی و زیر سطحی، جنگ آکوستیک (جنگاک)، نقش فناوری نانو در دریا، جنگ الکترونیک در دریا، سامانه‌های رانش پیشرفته در شناورها، لجستیک و  زنجیره تأمین دریایی، کاربرد لیزر و اپتیک در دریا بخشی دیگر از موضوعات این همایش ملی است.
 
شبیه‌ سازهای دریایی و رزم شبکه محور دریایی نیز در این همایش ملی با حضور  امیردریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش و دریادار دوم جعفری طهرانی فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر رونمایی می شود.
 
در این همایش ملی، محققان و پژوهشگران، مقامات ارشد لشگری و کشوری و مقامات علمی رده بالای کشور در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر گردهم می آیند./ تسنیم
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لاریجانی، مازندران،ع - -

نظر شما در مورد : رئیس مجلس شورای اسلامی به مازندران سفر می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها