ادامه بررسی انتخابات شورای شهر ساری و سلمان‌شهر/ نتایج در آینده نزدیک اعلام می‌شود

تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 خرداد 1396 - ساعت : 10:52

کد مطلب: 23782 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون استاندار مازندران خبر داد

ادامه بررسی انتخابات شورای شهر ساری و سلمان‌شهر/ نتایج در آینده نزدیک اعلام می‌شود

مازندشورا: معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به ادامه روند بررسی انتخابات شورای اسلامی شهر در دو حوزه انتخابیه ساری و سلمان‌شهر، گفت: براساس قانون نتایج بررسی‌ها و چگونگی صحت انتخابات در این دو حوزه در آینده نزدیک اعلام می‌شود

مازندشورا: علیرضا یونسی امروز با اشاره به تأیید صحت انتخابات شورای شهر در بیشتر شهرهای استان، اظهار کرد: مازندران 58 شهر دارد و صحت انتخابات در بیشتر شهرها تأیید شد.

وی افزود: تأیید صلاحیت‌ها با بررسی وضعیت انتخابات انجام شد همچنین در این بین بسیاری از شکایات اعلام شده در شهرها و روستاها ارائه و رسیدگی شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تصریح کرد: تأیید صلاحیت در بیشتر شهرهای مازندران انجام شد جز دو حوزه انتخابیه ساری و سلمان‌شهر که هیأت نظارت بر انتخابات استان با هماهنگی مرکز در آینده نزدیک در مورد آن تعیین تکلیف می‌کنند.

این مسؤول ادامه داد: با عمل در چارچوب قانون بررسی انتخابات این دو حوزه در حال بررسی بوده تا نظر قطعی و نهایی براساس موازین قانونی هیأت نظارت بر انتخابات اعلام شود.

یونسی با اعلام اینکه براساس قانون با اعلام نظر هیأت اجرایی، در شهرستان‌ها پنج روز و هیأت نظارت بر انتخابات در استان 15 روز فرصت دارند تا شکایات را رسیدگی کنند، بیان کرد: امید داریم طی روزهای آینده صحت انتخابات در این دو حوزه رسیدگی و اعمال نتیجه نهایی شود.

وی با اشاره به اینکه همه موظف هستیم تا به قانون احترام گذاشته و به آن عمل کنیم، گفت: مردم در انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها شکوه‌مندانه حاضر شدند و مشارکت حداکثری داشتند پس باید با عمل به نص صریح قانون اعلام نتیجه کرده و آن را به مردم اعلام کنیم.


منبع : فارس مازندران

برچسب ها : #ادامه بررسی انتخابات شورای شهر ساری و سلمان‌شهر/نتایج در آینده نزدیک اعلام می‌شود #علیرضایونسی رستمی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ادامه بررسی انتخابات شورای شهر ساری و سلمان‌شهر/ نتایج در آینده نزدیک اعلام می‌شود

*

*


X https://sport45.site/