مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 23901 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 خرداد 1396 -ساعت : 10:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تحلیل فاطمه حسینی از انتخابات هیئت رئیسه مجلس

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات روز چهارشنبه هیئت رئیسه مجلس عدم رای آوری برخی اعضای لیست مشترک سه فراکسیون را به دلیل رقابت با افراد خارج از لیست مشترک دانست.

مازندشورا:به گزارش شهردار آنلاین، سیده فاطمه حسینی در گفت‌وگو با ایسنا در تحلیل انتخابات هیات رئیسه گفت: طی یک هفته منتهی به انتخابات هیئت رئیسه مجلس تلاش ها برای ارایه لیست مشترک در مجلس پیگیری می‌شد و نهایتاً لیست مشترک ارایه شد. در روز رای‌گیری گزینه های هیئت رئیسه حاضر در لیست مشترک به دلیل فشار رقابت با افرادی که خارج از لیست مشترک فراکسیون ها اعلام کاندیداتوری کردند بعضاً رای شان شکسته شد.

وی افزود: سه فراکسیون در مجلس بر یک لیست مشترک توافق کردند و اتفاقاً یکی از نقاط قوت لیست مشترک حضور یک زن و نیز اهل سنت در آن بود.

نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: اما در روز رای گیری فشار رقابت نامزدهای لیست مشترک با افرادی که خارج از لیست در صحن کاندیدا شدند و سابقه حضور در هیئت رئیسه سال نخست را داشتند موجب رای نیاوردن برخی اعضای لیست مشترک شد. بنابراین فشار صرفاً رقابت های بین نمایندگان بود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مشترک - رئیسه - رقابت - انتخابات - افرادی - فراکسیون - ارایه - تحلیل - حسینی - فاطمه -

نظر شما در مورد : تحلیل فاطمه حسینی از انتخابات هیئت رئیسه مجلس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها