مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 23927 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 خرداد 1396 -ساعت : 15:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز ثبت نام از نامزدهای انتخابات نظام پزشکی

رئیس هیئت اجرایی انتخابات نظام پزشکی ساری:

آغاز ثبت نام از نامزدهای انتخابات نظام پزشکی

مازندشورا: رئیس هیئت اجرایی انتخابات نظام پزشکی ساری، شمار اعضای نظام پزشکی مرکز استان را دو هزار و ۷۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: ثبت نام از نامزدهای انتخابات نظام پزشکی از امروز آغاز شده است

مازندشورا:یحیی صالح طبری بیان اینکه سازمان نظام پزشکی بزرگترین و قدیمی ترین سازمان غیر دولتی پس از کانون وکلا می باشد، افزود:تعیین تعرفه خدمات تشخیصی درمانی در بخش خصوصی، صدور پروانه مطب شاغلین بخش خصوصی، رسیدگی انتظامی به تخلفات حرفه‌ای شاغلین حرف پزشکی از طریق هیاتهای انتظامی، ثبت نام و صدور گواهی عضویت، تعیین ضوابط و نظارت بر تبلیغات پزشکی، ارائه خدمات رفاهی به اعضای سازمان مانند واحد وام، توزیع آرم طرح ترافیک و ارائه خدمات بیمه‌ای مختلف از جمله وظایف سازمان نظام پزشکی است.

صالح طبری با بیان اینکه دو هزار و ۷۰۰نفر عضو نظام پزشکی ساری هستند گفت: همه اعضا با دارا بودن شرایط ثبت نام می توانند به عنوان کاندیدا شرکت کنند و پس از احراز صلاحیت می توانند در انتخابات شرکت کنند.

وی با بیان اینکه ۱۷ نفر به عنوان هیات مدیره شهرستان ساری انتخاب می شوند، افزود: برنامه اصلی این سازمان رسیدن به اهداف آن است که بخشی از  آن وابسته به واحدهای دیگری که در کنار این سازمان فعالیت می کنند می باشد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی مازندران افزود: انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور نیز به منظور دستیابی به اهداف سازمانی هر چهار سال برگزار می شود تا اگر هیات مدیره ای در طول دوره چهارساله نتوانست عملکرد مناسبی داشته باشد با روی کارآمدن هیات مدیره جدید اهداف سازمانی محقق شود.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پزشکی - اهداف - انتخابات - خدمات - افزود - اینکه - مدیره - عنوان - سازمانی - توانند - شاغلین - تعیین - خصوصی - انتظامی - ارائه -

نظر شما در مورد : آغاز ثبت نام از نامزدهای انتخابات نظام پزشکی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها