مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2394 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 شهریور 1392 -ساعت : 12:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعضای‌ هیئت رئیسه شورای شهر تنکابن مشخص شدند

مازند شورا: در نخستین جلسه چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تنکابن ترکیب هیئت رئیسه شورای اسلامی این شهر مشخص شد.

مازند شورا: با تشکیل انتخابات داخلی در نخستین جلسه چهارمین دوره شورای اسلامی این شهر ترکیب هیئت رئیسه شورای اسلامی تنکابن مشخص شد.

عضو شورای اسلامی دوره سوم و چهارم شهر تنکابن در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس گفت: در نخستین نشست اعضای هفت نفره شورای اسلامی شهر تنکابن که در دوره سوم  دارای پنج عضو بود و برگزاری انتخابات داخلی ترکیب هیئت رئیسه مشخص شد.

تقی پزشکی بیان داشت: بنده به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر، علیرضا فلاحت‌کار به عنوان نائب رئیس و عبدالناصر حیدری خزانه‌دار و نیز مصطفی شاپوری به عنوان منشی تعیین شدند.

وی اظهار داشت: سید جلال نوری‌زاده، کامبیز گلیجانی‌مقدم و یاسر گلیجی نیز به عنوان عضو شورا آغازگر فعالیت دوره چهارم شورای اسلامی شهر انتخاب شدند.

رئیس چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تنکابن در ادامه با تقدیر از حضور پررنگ و حماسی مردم در صحنه انتخابات اخیر و نیز تقدیر از حسن اعتماد شورانشینان اظهار امیدواری کرد: شهروندان تنکابنی همانند حماسه‌سازی انتخابات در پیشبرد اهداف آینده‌نگرانه شهر نیز اعضاء شورا را با همراهی در برنامه‌های توسعه‌ شهر و شهرداری مورد حمایت قرار دهند تا در آینده نزدیک تنکابن به جایگاه اصلی خود به عنوان یک آرمان‌شهر و شهری ایده‌آل و در خورشان مردم این دیار برسد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر ،هیئت رئیس - -

نظر شما در مورد : اعضای‌ هیئت رئیسه شورای شهر تنکابن مشخص شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها