مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2395 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 شهریور 1392 -ساعت : 08:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اواین واکنش نیازآذری به خبر استاندار شدن اش!

«تعارف سیاسی» یا «تصمیم جدی»

اواین واکنش نیازآذری به خبر استاندار شدن اش!

مازند شورا: دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با تشکر از مشورت‌ها و عنایت حجت‌الاسلام ناطق نوری مشاور مقام معظم رهبری و حمایت و پشتیبانی نماینده ولی فقیه در مازندران، علمای استان، چهره‌های علمی و سیاسی و رای بالای مجمع نمایندگان مازندران به وی برای مسئولیت استانداری مازندران، تاکید کرد: امیدوارم دولت تدبیر و امید...

مازند شورا: یکی از گزینه‌‌های جدی استانداری مازندران در دولت تدبیر، حضورش را به عنوان استاندار مازندران رد کرد و گفت: تصمیم من فعالیت در دانشگاه است نه استانداری مازندران.
 
کیومرث نیاز آذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری در پی انعکاس اخبار مربوط به انتخاب وی به عنوان یکی از گزینه‌های استانداری در جلسه مجمع نمایندگان مازندران در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: 6 سال پیش با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری جامعه دانشگاهی، افق روشنی را برای دانشگاه آزاد اسلامی مرکز استان ترسیم کردیم و تصمیم من اجرای چشم‌انداز ترسیم‌شده برای توسعه و ارتقای دانشگاه آزاد اسلامی است.
 
وی تصریح کرد: راه‌اندازی رشته‌های دکترا و کارشناسی ارشد به ویژه دکترای پزشکی و دندان‌پزشکی بخشی از این برنامه‌ها بود.
 
رئیس هیئت جذب اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مازندران تصریح کرد: تصمیم جدی من فعالیت در دانشگاه آزاد اسلامی است نه استانداری و رویکردم ادامه خدمت در عرصه فعالیت‌های فرهنگی و تولید علم و دانش است.
 
دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با تشکر از مشورت‌ها و عنایت حجت‌الاسلام ناطق نوری مشاور مقام معظم رهبری و حمایت و پشتیبانی نماینده ولی فقیه در مازندران، علمای استان، چهره‌های علمی و سیاسی و رای بالای مجمع نمایندگان مازندران به وی برای مسئولیت استانداری مازندران، تاکید کرد: امیدوارم دولت تدبیر و امید با انتخاب فردی شایسته با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بالای این استان ولایتمدار، زمینه رشد و توسعه این استان را فراهم کند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران، استاندار ، - -

مطالب مرتبط با : اواین واکنش نیازآذری به خبر استاندار شدن اش!
نظر شما در مورد : اواین واکنش نیازآذری به خبر استاندار شدن اش!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها