مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2396 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 شهریور 1392 -ساعت : 21:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دلیل حضور ترکان در جلسه دیروز شورای شهر چه بود؟

مازند شورا: اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور توضیحاتی در مورد حضور روز گذشته ی خود در در جلسه شورای شهر تهران داد. وی با بیان این مطلب که با اشاره به مصاحبه اش با یک خبرگزاری گفت: من در این مصاحبه از آشنایی طولانی ام با قالیباف سخن گفتم. زمانی که من استاندار ایلام بودم، ایشان فرمانده تیپ بودند.

مازند شورا: اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور توضیحاتی در مورد حضور روز گذشته ی خود در در جلسه  شورای شهر تهران داد.

وی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری «انتخاب» گفت: روز گذشته جلسه ای در شورای شهر برای تصویب نظام فنی و اجرایی شهر تهران، برگزار شد و من یز به عنوان رییس شورای عالی  فنی شهرداری در این جلسه حضور یافتم.

ترکان با اشاره به ایجاد برخی شائبه ها در مورد حضورش در جلسه شورای شهر گفت: با توجه به نزدیکی به ایام انتخاب شهردار تهران و همچنین مصاحبه ای که از من  در یکی از خبرگزاری ها منتشر شد، چنین استنباط شد که من از فرد خاصی برای شهرداری تهران حمایت کرده ام.

مشاور رئیس جمهور تصریح کرد: من نفیاً و اثباتاً نظری در مورد شهرداری ندارم و انتخاب شهردار آینده، به عهده شورای شهر است

وی با بیان این مطلب که با اشاره به مصاحبه اش با یک خبرگزاری گفت: من در این مصاحبه از آشنایی طولانی ام با قالیباف سخن گفتم. زمانی که من استاندار ایلام بودم، ایشان فرمانده تیپ بودند.

ترکان با بیان این نکته که «موضوع مصاحبه من با خبرگزاری فارس در مورد سوابق قالیباف بود»، افزود: سخنانی که مطرح کردم به منزله دخالت در شورای شهر نیست.

در همین حال منابع آگاه به «انتخاب» گفته اند ترکان روز گذشته در جلسه شورا و همچنین مصاحبه با یک خبرگزاری، نزدیک به یک ساعت صحبت کرد که تنها سه خط از سخنان وی، آنهم در مورد شهردار تهران منتشر شده است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر ، ترکان، ت - -

نظر شما در مورد : دلیل حضور ترکان در جلسه دیروز شورای شهر چه بود؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها