مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2400 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 شهریور 1392 -ساعت : 18:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گمانه زنی‌های انتخاب شهردار/ هفت کاندیدا برای شهرداری نوشهر

گمانه زنی‌های انتخاب شهردار/ هفت کاندیدا برای شهرداری نوشهر

مازند شورا: در حالیکه تا 12 شهریور و شروع بکار چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر جدید چند روزی باقی نمانده است گمانه‌های حضور چهره‌های جدید بر کرسی شهرداری نوشهر به روزهای نهایی خود نزدیکتر شده است.

مازند شورا: ساختمان شماره 3 شهرداری نوشهر صبح و عصر سه شنبه شاهد رفت و آمدهای هفت تن از نامزدهای کرسی شهرداری بوده که طبق گزارش منابع آگاه از بین 18 گزینه فهرست شده قبلی انتخاب شدند و خود را به مرحله مصاحبه رساندند.
 
این جلسه که بصورت غیر علنی و در پشت درهای بسته برگزار شده بود هفت تن از نامزدهای پست شهردار نوشهر با در دست داشتن رزومه کاری خود در مقابل هفت نفر از شورای جدید شهر نوشهر قرار گرفتند.
 
دکتر امیرعباس موسوی استاد دانشگاه منابع طبیعی و رییس ستاد انتخابات دکتر ولایتی در غرب مازندران در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، اولین گزینه مصاحبه امروز بود. محمد کیا مسوول اداره فنی و کارمند شهرداری نوشهر سپس در این جلسه حضور یافت و برنامه های خود را برای کرسی شهرداری نوشهر ارائه کرد.
 
فرهاد شیخ الاسلامی پول شهردار فعلی شهر نشتارود و دارای مدرک تحصیلی عمران و سابقه فعالیت در آتش نشانی و مجموعه طرح سیترا و امور عمرانی شهرداری نوشهر به عنوان یکی دیگر از گزینه های احتمالی خود راپیش از ظهر امروز به ساختمان شماره 3 شهرداری رساند.
 
روشنعلی فرجی پول کارشناس منابع طبیعی ، عضو هیات علمی ایستگاه گیاه شناسی اکولوژی و مشاور فعلی فرماندار نوشهر و مدیر پیشین جهاد کشاورزی این شهرستان دیگر کاندیدای احتمالی شهرداری نوشهر در جمع شورای شهر جدید قرار گرفت و از برنامه های خود دفاع کرد.
 
جهانگیر بالی لاشکی دارای مدرک کارشناسی عمران و رییس فعلی اداره صنعت معدن و تجارت که چندین سالی است سابقه مدیریت در ادارات مختلف را بر عهده دارد به عنوان گزینه احتمالی شهرداری نوشهر از برنامه های خود در حوزه شهرسازی و مدیریت شهری گفت و به ارائه برنامه اجرایی پرداخت.
 
مازیار درویش نژاد دانش آموخته رشته عمران و رییس نظام مهندسی شهرستان نوشهر یکی دیگر از گزینه های شهردار شدن نوشهر بود که سابقه فعالیت و رزومه کاری خود را در برابر شورای شهر جدید نوشهر قرار داد.
 
محمد حسن میخسازی معروف به افشین میخسازی که در مجموعه نطنز سابقه فعالیت دارد و درای مدرک کارشناسی مدیریت بوده و پیش از این دوره نیز به عنوان کاندیدای انتخابات شورای شهر فعالیت انتخاباتی کرد ولی نتوانست حائز رای شود.
 
در پایان جلسه امروز سه تن از هفت نامزد احتمالی شهرداری نوشهر توسط شورای شهر انتخاب خواهد شد و تا 12 شهریور یک گزینه برای قرار گرفتن در جایگاه شهردار نوشهر نهایی خواهد شد.
 
لازم بذکر است علی امانی شهردار کنونی نوشهر بمدت 6 سال بر این کرسی تکیه زده است و هفت گزینه احتمالی کرسی شهرداری نوشهر بر اساس سهم هفت منتخب شورای جدید شهر به مرحله مصاحبه راه یافتند و احتمال نهایی شدن و یا اتفاق نظر کامل بر روی فرد خاصی با کسب کامل رای هفت عضو شورای شهر نوشهر به سختی در ذهن گنجانده می شود.
 
مراسم تحلیف شورای شهر جدید در 12 شهریور برگزار خواهد شد و طبق قانون باید در همان روز شهردار جدید از سوی شورای شهر معرفی و یا شهردار فعلی به عنوان سرپرست بمدت سه ماه ابقا شود./ مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر،شهردار، نو - -

نظر شما در مورد : گمانه زنی‌های انتخاب شهردار/ هفت کاندیدا برای شهرداری نوشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها