مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2401 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 شهریور 1392 -ساعت : 18:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راهسازی مازندران

به منظور رفع موانع اجرایی صورت پذیرفت

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راهسازی مازندران

مازند شورا: معاون وزیر راه و شهرسازی به منظور رفع موانع اجرایی از پروژه های مهم راهسازی مازندران از جمله تعریض محور سوادکوه و کمربندی مرکز استان بازدید و دستوراتی را در خصوص تسریع در عملیات اجرایی آنان ابلاغ نمود.

به گزارش مازند شورا به نقل از ایلنا: معاون وزیر راه و شهرسازی به منظور رفع موانع اجرایی از پروژه‌های مهم راهسازی مازندران از جمله تعریض محور سوادکوه و کمربندی مرکز استان بازدید و دستوراتی را در خصوص تسریع در عملیات اجرایی آنان ابلاغ نمود.
 
به گزارش ایلنا از ساری ، احمد صادقی معاون وزیر راه و شهرسازی در این بازدید ضمن اعلام رضایت نسبی از اجرای عملیات اجرایی پروژه‌های راهسازی مازندران عنوان کرد: یکی از راهکارهای برون رفت از محرومیت و حرکت به سوی توسعه پایدار، ایجاد راه دسترسی و مواصلاتی بوده که الحمدا... در دولت‌های قبلی و دولت یازدهم عنایت ویژه‌ای به این مهم شده است.
 
صادقی اظهار داشت: با توجه به کثرت پروژه‌های راهسازی در مازندران باید اعتبارات بیشتری به این استان تزریق شده چراکه با سرمایه گذاری مناسب و ایجاد یک راه ارتباطی ایمن می‌توان میلیون‌ها گردشگر و مسافر را به این استان هدایت کرد.
 
وی در ادامه درخصوص روند عملیات اجرایی تعریض و چهارخطه کردن محور قائمشهرـ فیروزکوه اظهار داشت: با توجه به اینکه این محور به عنوان یکی از محورهای شریانی مازندران بوده که این استان را به پایتخت کشور متصل می‌نماید، ضروری است که توسعه و تعریض آن در اولویت کاری قرار گیرد.
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به عملیات تعریض این محور در حوزه استحفاظی استان تهران انتظار می‌رود با تامین اعتبارات مورد نیاز توسعه و تعریض آن نیز در مازندران علیرغم کوهستانی بودن و شرایط سخت منطقه شتاب بیشتری بگیرد.
 
گفتنی است در این بازدید علاوه بر معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، مدیرکل ساخت و توسعه راه‌های شمال کشور، نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤلین اداره کل راه و شهرسازی مازندران حضور داشتند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، راه، راه - -

نظر شما در مورد : بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راهسازی مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها