مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2404 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 شهریور 1392 -ساعت : 13:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیشنهاد سه گزینه استانداری مازندران به وزارت کشور

از سوی مجمع نمایندگان استان مازندران

پیشنهاد سه گزینه استانداری مازندران به وزارت کشور

مازند شورا: اسامی 15 نفر از چهره های بومی و غیربومی که توسط نمایندگان معرفی شدند بحث و بررسی گردید که سه نفر از افراد معرفی شده بیشترین آراء و حدنصاب 50 درصدی را اخذ نمودند.

مازند شورا: در جلسه صبح امروز سه شنبه پنجم شهریور مجمع نمایندگان استان مازندران که در محل مجلس شورای اسلامی تشکیل شد بحث پیشنهاد استاندار مازندران به وزارت کشور در دستور کار قرار گرفت.

در این جلسه هر یک از نمایندگان چند گزینه را معرفی نموده و مقرر گردید کسانی که بالاتر از 50 درصد حدنصاب اعضای مجمع را دارند به وزارت کشور معرفی شوند. بر همین اساس اسامی 15 نفر از چهره های بومی و غیربومی که توسط نمایندگان معرفی شدند بحث و بررسی گردید که سه نفر از افراد معرفی شده بیشترین آراء و حدنصاب 50 درصدی را اخذ نمودند.

دکتر قاسم احمدی لاشکی دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران در این زمینه توضیح داد: مجمع در روزهای آتی جلساتی با سه نفری که حداکثر آراء را اخذ نمودند برگزار خواهد نمود تا برنامه های آنان را بررسی نماید. در این زمینه مجمع قصد دارد تصمیم خود را طی صورت جلسه ای به وزارت کشور منعکس نماید.

وی همچنین یادآور شد مجمع روز یکشنبه دهم شهریور با وزیر کشور بدین منظور و جهت بررسی سایر مسائل استان جلسه ای خواهد گذاشت.

به گفته‌ی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، یکی از سه نفر برگزیده مجمع از نمایندگان فعلی مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، دیگری از مدیران باسابقه و دانشگاهی استان، و نفر سوم نیز از مدیران باسابقه مازندرانی که در نهادهای اجرایی و انقلابی فعالیت داشته است می باشد.

دبیر مجمع نمایندگان همچنین از رسانه های گروهی خواست اخبار مربوط به تصمیمات مجمع نمایندگان را ترجیحا از دفتر مجمع نمایندگان دریافت نمایند./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران ، استانداری - -

نظر شما در مورد : پیشنهاد سه گزینه استانداری مازندران به وزارت کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها