مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24163 -تاریخ انتشار : شنبه 20 خرداد 1396 -ساعت : 08:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید از پروژه راه‌های روستایی بخش اورامان در کردستان

در کردستان انجام شد:

بازدید از پروژه راه‌های روستایی بخش اورامان در کردستان

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از پروژه زیرسازی و بهسازی مسیر سلین به ناو در بخش اورامان شهرستان سروآباد بازدید کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، شهرام ملکی به اتفاق مدیر ساخت و توسعه اداره و تنی چند از کارشناسان، همراه با مجری سد داریان و مجموعه معاونین و کارشناسان سد از زیرسازی مسیر چشمه بل به سلین بازدید به عمل آورد.

در این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی پروژه را رضایت‌بخش اعلام و در جلسه‌ای که در سد داریان برگزار شد پیرو توافقات قبلی مقرر گردید پس از اتمام عملیات زیرسازی به طول ۱۸ کیلومتر آسفالت و روسازی آن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان انجام شود .

در جریان بازدید ملکی از راه‌های روستایی هورامان و جلسه با مجری سد داریان طبق توافقات قبلی زیرسازی جاده ورگه ور-عباس آباد به طول ۴۷۰۰ متر و پل ورگه ور به طول ۱۷۴ متر که توسط مجری سد داریان احداث گردیده جهت تکمیل و بهره‌برداری تحویل اداره کل راه و شهرسازی شد.

همچنین زیرسازی جاده زوم- روار به طول ۲۷۰۰ متر و پل روار به طول ۱۹۰ متر که توسط مجری سد داریان احداث گردیده جهت تکمیل و بهره‌برداری تحویل اداره کل راه و شهرسازی شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : داریان - اداره - زیرسازی - بازدید - شهرسازی - کردستان - گردیده - بهره‌برداری - تکمیل - احداث - تحویل - کارشناسان - پروژه - راه‌های - روستایی - توافقات -

مطالب مرتبط با : بازدید از پروژه راه‌های روستایی بخش اورامان در کردستان
نظر شما در مورد : بازدید از پروژه راه‌های روستایی بخش اورامان در کردستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها