مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2419 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 شهریور 1392 -ساعت : 10:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

6 کمیسیون و 17 کمیته جدید در شورای شهر

مازند شورا: کمیسیون شهرسازی و معماری، فنی و ترافیک، محیط زیست و خدمات شهری، فرهنگی، اجتماعی و سلامت، برنامه و بودجه و سرمایه گذاری و مشارکت ها، امور قضایی و حقوقی 6 کمیسیون جدیدی هستند که از آنها به عنوان کمیسیون های جدید شورای چهارم نام برده می شود.

مازند شورا: منتخب مردم شهر تهران در شورای شهر چهارم می گوید: ساختار کمسیون های شورای سوم دچار دگرگونی شده و شورای چهارم با 6 کمیسیون جدید آغاز به کار می کند.

محمد حقانی مسئولیت کارگروه بررسی کمیسیون ها و ساختار جدید شورا رابر عهده دارد . این کارگروه دو هفته ای است که در حال بررسی کمیسیون ها و کارگروه های جدیدی هستند که شورای چهارم به آن نیاز دارد . او در گفتگو با بلدیه به افزایش اعضای شورای چهارم از 15 به 31 اشاره می کند و می گوید: پیش بینی می کردیم با توجه به افزایش تعداد اعضا کمیسیون ها به 5 تا 6کمیسیون افزایش پیدا کند.

وی ادامه می دهد: پس از بررسی ها این کارگروه 6 کمیسیون جدید را پیشنهاد کرد که در جلسات غیر علنی شورای چهارم نیز مطرح شد. سایر اعضا سوالاتی در این رابطه داشتند که تمامی پرسش های مطرح شده در این هفته جمع بندی می شود و تا زمان رسمیت پیدا کردن شورای چهارم اعلام نتیجه نهایی می کنیم.

کمیسیون امور قضایی و محیط زیست کمیسیون های جدید شورای چهارم

کمیسیون شهرسازی و معماری ،فنی و ترافیک، محیط زیست و خدمات شهری ،فرهنگی واجتماعی و سلامت ،برنامه و بودجه و سرمایه گذاری و مشارکت ها ، امور قضایی و حقوقی 6 کمیسیون جدیدی هستند که حقانی از آنها به عنوان کمیسیون های جدید شورای چهارم نام می برد و می گوید: ساختار کمیسیون های قدیمی دچار دگرگونی شده است و برخی کارکردها جدا شده است .

کمیته میراث فرهنگی تشکیل می شود / شهردرا حداقل 20 رای داشته باشد

او به تشکیل 17 کمیته جدید در شورای چهارم اشاره می کند و می گوید: گروه های تخصصی می توانند به عنوان زیر مجموعه این کمیسیون ها فعالیت کنند مانند کمیته امور مذهبی و یا کمیته میراث فرهنکی که هم می توند زیر مجموعه کمیسیون فرهنگی باشد و یا شهرسازی معماری. به گفته حقانی از سوی گروه های هفکر وی 6 نفر به عنوان کاندید شهردای معرفی شده و درخواست شده به شورا برنامه بدهند و از سوی دیگر هم کاندیداهایی مطرح است.

حقانی ابراز امیدواری می کند کسی که شهردار تهران می شود حداقل با 20 تا 25 رای به این پشت برسد که وفاق عمومی در رابطه با او در شورای وجود داشته اشد .لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر ، تهران، ک - -

نظر شما در مورد : 6 کمیسیون و 17 کمیته جدید در شورای شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها