مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24193 -تاریخ انتشار : شنبه 20 خرداد 1396 -ساعت : 12:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برای ایجاد رفاه مردم در جاده‌ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

رئیس اداره راه و شهرسازی لار:

برای ایجاد رفاه مردم در جاده‌ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی لار با بیان اینکه حمل و نقل از زیرساخت یک کشور بوده و عوامل انسانی مدام با حمل و نقل سر و کار دارند، افزود: با ایجاد زیرساخت در جاده‌ها توسط راهداران به دنبال آسایش و رفاه مردم هستیم.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، علی‌اکبر طالبی رئیس اداره راه و شهرسازی لار با بیان اینکه حمل و نقل از زیرساخت یک کشور بوده و عوامل انسانی مدام با حمل و نقل سر و کار دارند، افزود: با ایجاد زیرساخت در جاده‌ها توسط راهداران به دنبال آسایش و رفاه مردم هستیم.

وی افزود: هدف از نصب ۴۹۰۰ علائم در سال اخیر، آگاهی دادن به استفاده‌کنندگان از جاده‌های ارتباطی است و هرکدام از این تابلوها و علائم ریز و درشت اعم از کوچک‌ترین یا بزرگ‌ترین که تعداد آن‌ها در یک کیلومتر ممکن است به ده‌ها برسد باید توسط نیروی انسانی نصب و نگهداری و به صورت مستمر بازبینی شود که تاکنون ۲۷۰۰ عدد از این علائم بازسازی و ترمیم شده است.

طالبی از تلاش جدی و طاقت‌فرسای راهداران گفت و تصریح کرد: پس از هر بارندگی و کثیف شدن تابلوها کلیه آن‌ها در طول مسیر گاه چند صد کیلومتری باید شستشو و تمیز شود، بنابراین اهمال در نگهداری آن هیچ توجیهی را نمی‌پذیرد و راهداران در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی منطقه چه روز و چه شب در جاده‌ها می‌بایست برای رفاه و ایمنی و امنیت هموطنان و همنوعان اقدامات اساسی صورت دهند.

وی بیان کرد: همواره جاده‌ها و تجهیزات ایمنی موجود در آن‌ها به دلایل مختلف از جمله عوامل محیطی و ... در معرض فرسودگی و خرابی قرار دارند و با این تفاسیر ۱۶ هزار مترمربع معادل ۶۰۰ تن آسفالت برای لکه‌گیری جاده‌ها انجام شده است.

طالبی ادامه داد: ۱۵۰ کیلومتر بوته کنی و تسطیح حریم راه و نیز ۱۰۰ هزار مترمکعب شانه سازی توسط راهداران بی مدعا در سال اخیر در محورهای حوزه استحفاظی صورت پذیرفته است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جاده‌ها - راهداران - آن‌ها - علائم - طالبی - شهرسازی - اداره - تابلوها - نگهداری - ایمنی - کیلومتر - دارند - ایجاد - زیرساخت - عوامل - انسانی - افزود -

نظر شما در مورد : برای ایجاد رفاه مردم در جاده‌ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها