مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2427 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 شهریور 1392 -ساعت : 12:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نگاه شورای شهر تهران به محسن هاشمی

مازند شورا: به نظر می رسد دو گروه اصولگرا و اصلاح طلب حاضر در شورای چهارم که برخی از آنان سابقه عضویت در دوره قبلی را هم در کارنامه دارند این روزها تلاش ویژه ای در رسیدن به مصداقی واحد برای شهرداری تهران دارند.

مازند شورا: نزدیک شدن به روزهای آغاز به کار شورای چهارم در شهر تهران، زمزمه ها درباره انتخاب شهردار این کلانشهر را نیز گسترده تر کرده است.
 
در روزهای گذشته اخبار متفاوتی حاکی از  مطرح شده چهره هایی همچون معصومه ابتکار، محسن هاشمی، مصطفی سلیمی، محسن مهرعلیزاده و... از سوی اصلاح طلبان برای تصدی پست شهرداری تهران منتشر و برنامه های آنها برای اداره شهر تهران خواسته شده است.
 
به نظر می رسد دو گروه اصولگرا و اصلاح طلب حاضر در شورای چهارم که برخی از آنان سابقه عضویت در دوره قبلی را هم در کارنامه دارند این روزها تلاش ویژه ای در رسیدن به مصداقی واحد برای شهرداری تهران دارند؛ برگزاری نشست ها و هم اندیشی های این ایام نیز موید این نکته است.
 
براساس اخبار دریافتی از منابع آگاه، در تازه ترین این نشست ها که به همت حزب جوانان ایران اسلامی برگزار شد، مباحثی در خصوص شهردار احتمالی تهران، مطرح و از جمع بندی سخنان این نشست چنین برداشت شد که نگاه غالب شورای شهر تهران به محسن هاشمی است.
 
اما در حاشیه این نشست دو تن از حاضران بر این نکته تاکید داشتند که اعضای شورا بر این موضع پای می فشارند که افراد با سابقه شهرداری نیز نباید منفعل شده و لازم است از توانمندی هایشان استفاده شود؛ همچنانکه محسن سرخو منتخب مردم تهران در چهارمین دوره شورای شهر تهران در واکنش به موضوع توافق اصلاح طلبان و اصولگرایان روی مصطفی سلیمی گفت: مهندس سلیمی که سابقه قابل تاملی در شهرداری دارد و شهرداری دو منطقه تهران را نیز تجربه کرده از جمله افرادی است که باید از توانمندی های ایشان در بخش های کلیدی شهرداری استفاده کرد.
 
ولی الله شجاع پوریان دیگر منتخب مردم تهران در چهارمین دوره شورای شهر تهران، نیز در این خصوص متذکر شد: هرچند افرادی همچون مهندس سلیمی هنوز گزینه اصلی برای تصدی پست شهرداری تهران نیستند اما با توجه به سوابق نامبرده در شهرداری مناطق و توانمندی هایی که دارند لازم است از وی استفاده بهینه شود.
 
نخستین جلسه شورای چهارم شهر تهران، 12 شهریور ماه برگزار خواهد شد و اعضاء بلافاصله برای تعیین شهردار تهران وارد شور می شوند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری،تهران، محسن - -

نظر شما در مورد : نگاه شورای شهر تهران به محسن هاشمی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها