مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24299 -تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1396 -ساعت : 10:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تمدید جشنواره مطبوعات مازندران تا ۱۰ تیرماه

معاون فرهنگی اداره‌کل ارشاد مازندران خبر داد

تمدید جشنواره مطبوعات مازندران تا ۱۰ تیرماه

مازندشورا: معاون فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تمدید جشنواره مطبوعات تا ۱۰ تیرماه امسال در استان خبر داد

مازندشورا: عباس زارع امروز اظهار کرد: جشنواره مطبوعات تا دهم تیرماه امسال تمدید شد.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد همدلی و همزبانی بین اهالی مطبوعات و مسؤولان استان، ارتقای محتوا و کیفیت کار و پیشرفت اصحاب قلم، ایجاد رقابت مثبت و افزایش انگیزه و خلاقیت رسانه‌ها، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه‌ای، توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات از اهداف برگزاری این جشنواره است.

معاون فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه حضور پر رنگ رسانه‌ها در این جشنواره بیانگر فعالیت‌های حرفه‌ای روزنامه‌نگاران و خبرنگاران و اهمیت آنها به رسانه‌ها است یادآور شد: اداره ارشاد استان نسبت به برگزاری جشنواره مطبوعات بسیار مبرم است.

این مسؤول با اشاره به اینکه  این جشنواره در هشت محور اصلی(10بخش) و بخش ویژه برگزار می‌شود بیان کرد: در بخش اصلی برای هر رشته سه اثر برگزیده و در بخش ویژه برای هر در دو موضوع 6 نفر معرفی می‌شود.

زارع به بخش‌های مختلف جشنواره که با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد مازندران و خانه مطبوعات استان برگزار می‌شود اشاره کرد و گفت: گزارش، مقاله، سرمقاله، یادداشت، تیتر، خبر، مصاحبه، عکس، طنز اجتماعی، طراحی و صفحه‌آرایی و کاریکاتور، بخش‌های مختلف جشنواره را تشکیل می‌دهد.

وی با اعلام اینکه  آثار جشنواره از طریق سایت pressfestival.ir پذیرش و به صورت زیرپورتال و با پیشوند نام استان، تنظیم و به صورت کامل در فراخوان منتشر می‌شود، تأکید کرد: آثاری در جشنواره شرکت داده می‌شود که در فاصله زمانی ١٥ خرداد ماه ٩5 تا ١٥ خرداد ماه ٩6 در یکی از سرپرستی‌های نشریات سراسری، نشریات استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه خبری استان منتشر شده باشد.

معاون فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه هر متقاضی می‌تواند در دو بخش شرکت کرده و در هر بخش سه اثر ارائه کند، گفت: در صورت ارسال آثار بیشتر، دبیرخانه جشنواره آثار دریافتی را به صورت تصادفی انتخاب و بقیه را حذف می‌کند.


منبع : فارس مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معاون فرهنگی اداره‌ک - عباس زارع -

نظر شما در مورد : تمدید جشنواره مطبوعات مازندران تا ۱۰ تیرماه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها