مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2430 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 شهریور 1392 -ساعت : 12:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آیا كسی پاسخگوی این آمار سیاه در مازندران می‌باشد؟

مازند شورا: در خبرها داشتیم كه استان مازندران از نظر داشتن تعداد معتادین در صدر همه استان ها قرار گرفته است.

مازند شورا: در خبرها  داشتیم كه استان مازندران از نظر داشتن تعداد معتادین در صدر همه استان ها قرار گرفته است اعتیاد چه به صورت سنتی و چه به سبك صنعتی از جمله مصرف كراك و شیشه آنهم توسط نوجوانان و جوانان چه بلایی بر سر نسل جوان استان آمده است!!
چه كسانی پاسخگوی این آمار سیاه برای مازندران می‌باشند؟ خداكند كه آمار عنوان شده غلط باشد و مازندران چنین رتبه سیاه از نظر داشتن معتادین در كشور به خود اختصاص نداده باشد!

این استان از نظر داشتن قهرمانان ورزشی در جغرافیای جهان، یك  كشور متشكل از نخبگان و خبرنگان است و افتخارآفرینان زیادی در این دیار پرورش یافته اند اما از نظر داشتن ورزشكاران ساماندهی شده یعنی به صورت مرتب و منظم ورزشی آمار درستی ندارد، ما باید به دنبال اعلام آمار واقعی در بحث وجود ورزشكاران ساماندهی شده باشیم باید روند و روش استفاده از اماكن ورزشی استان توسط نونهالان، نوجوانان و جوانان ما روان تر و راحت تر باشد اینگونه نباشد كه افرادیكه سالن‌های ورزشی دولتی را از سازمان ورزش اجاره كرده اند تنها به دنبال تأمین منافع مالی بوده و هر روزه برای افزایش شهریه‌های ورزشی تلاش می‌كنند و برای استفاده از اماكن ورزشی از هر ابزار ناصوابی بهره می‌برند.

هر روز به دنبال برگزاری جشن‌های مختلفی از برگزاری موسیقی پاپ سنی و انواع نمایشگاه‌ها و همایش های گرفته تا ... استفاده می‌كنند ولیكن نسل نونهال، نوجوان و جوان ما نمی تواند از این اماكن ورزشی استفاده كند به هر حال این عوامل باعث اثرات منفی در توسعه ورزش همگانی در بین اقشار مختلف كشورمان شده و از طرفی دیگر موجب سوق نسل‌های نوظهور ما به اعتیاد، بدرفتاری ها انحرافات و ناهنجاری های اجتماعی می‌شود./ شعبان وفایی نژاد
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اعتیاد،مواد مخدر صنع - -

نظر شما در مورد : آیا كسی پاسخگوی این آمار سیاه در مازندران می‌باشد؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها