مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2433 -تاریخ انتشار : شنبه 02 شهریور 1392 -ساعت : 15:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هشدار به برخی منتخبین شورای شهر میاندورد

مازند شورا: روزهایی که مفت گذشت و شورا و شهرداری کاملا در سکوت محض قرار داشتند و با این روندی که مشاهده می‌شود انگار دوستان بزرگوار به تعطیلات تابستانه رفتند!

مازند شورا: زمانی که زنگ پایان انتخابات در 24 خرداد زده شد همه مردم شهر دلخوش به روزهای خوب و خوش آینده بودند.
 
روزهایی که شاید بدنبال آن همچنان باید دوید تا که روزی به آن دست یابیم با این اوضاع و مواضع در این دوره  هم بعید به نظر می رسد!
 
با نگاهی کوتاه به سایر شهرها  استان و کشور بخوبی متوجه می شویم که منتخبین شوراهای شهر و روستا پس از پایان رای گیری به یکدیگر تبریک گفتند و برای اینکه به کارهای شهر و روستای خود سامان بدهند جلسات متعددی را با یک دیگر برقرار کردند.
 
یکی از نقاط مثبت و قابل ذکر نشست های پیش از آغاز رسمی چهارمین دوره شورای شهر، ایجاد اتفاق نظر و فضای تعاملی بین اعضای جدید می باشد که متاسفانه در شهر سورک بر خلاف جریان معمول جامعه اتفاقی نیوفتاد و منتخبین تاکنون باهم نشست و یا جلسه ای نداشتند.
 
پس از 24 خرداد و با مشخص شدن اعضای شورای جدید تا به امروز قریب به 70 روز گذشته است  اما دریغ از یک نشست جهت هم اندیشی ، مشورت ، برنامه ریزی برای آینده شهر.
 
70 روزی که می توانست با ایجاد یک فضای صمیمانه بین منتخبین جدید و اعضای سابق برنامه های کوتاه مدت و میان مدتی را برای شهر ترسیم کند که به نظر می رسید هیچگاه این اتفاق نخواهد افتاد.
 
روزهایی که مفت گذشت و شورا و شهرداری کاملا در سکوت محض قرار داشتند و با این روندی که مشاهده می شود انگار دوستان بزرگوار به تعطیلات تابستانه رفتند!
 
اگر بخواهیم واقع بینانه به موضوع بنگریم اتفاقی که در این بین رخ داده اینست که شهر به حال خود رها شده است و با یک حساب سرانگشتی، 10 ماه (چندماه قبل از انتخابات و چند ماه بعد از انتخابات) شهر بحال خود  و روزمرگی سپری می شود.
 
انتظار می رفت اعضای جدید شورای شهر با توجه به وعده هایی که در ایام انتخابات مبنی بر همدلی و تعامل می دادند عمل کنند و راه خدمت خالصانه و صادقانه را در پیش بگیرند که انگار هنوز هم خبری از این اتفاقات نیست.
 
مردم از شورای جدید می خواهند که اختلافات را کنار بگذارند و بجای پرداختند به سیاسی کاری هایی که جز هرز رفتن و به حاشیه بردن شورا و شهر سود دیگری ندارد به فکر تعامل و همکاری و هم دلی باهم باشند اما پس 70 روز همچنان از گوشه و کنار حرف و حدیث هایی به گوش می رسد که اصلا خوشایند مردم نیست.
 
ما بر اساس اینکه وعده دادیم حواشی، اختلافات و تحرکات منفی  را برجسته نکنیم در حال حاضر  سکوت اختیار کرده تا  تنش ها کم شود  در صورت اینکه سکوت فایده ای نداشته باشد مشی دیگری را اتخاذ خواهیم نمود که شاید به مذاق برخی ها خوش نیاید./ میانخبر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر، میاندرود - -

نظر شما در مورد : هشدار به برخی منتخبین شورای شهر میاندورد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها