مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2434 -تاریخ انتشار : شنبه 02 شهریور 1392 -ساعت : 15:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاص 25 میلیارد تومان اعتبار به نیروگاه زباله سوز نوشهر و بابل

مازند شورا: استاندار مازندران گفت: 25 میلیارد تومان اعتبار به نیروگاه برق از زباله نوشهر و بابل اختصاص یافته است.

مازند شورا: سید علی اکبر طاهایی ظهر امروز 2 شهریورماه 92 در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در استانداری مازندران برگزار شد اظهار داشت: سند  توسعه راهبردی در مازندران از معتبرترین سندهای است که تمامی دستگاه های اجرایی باید به ان اهتمام کنند.
 
وی با بیان اینکه سند توسعه راهبردی در استان از اساسی ترین سند گفت: دانشگاه ها به خصوص دانشگاه مازندران باید به عنوان ناظر، نظرات کارشناسی مشاور در طرح سند توسعه راهبردی را مدنظر قرار دهند و توجه به نظر کارشناسان مشاور در امر سرمایه گذاری ها موثر خواهد بود.
 
استاندار مازندران ادامه داد: در سفر چهارم هیات دولت به مازندران و با پیگیری های حوزه معاونت برنامه ریزی سبب شده است 7 هزار میلیارد ریال سند در اختیار حسابرسان این بخش قرار گیرد.
 
طاهایی با اشاره به اینکه سال گذشته کل اعتبارات استانی زیر 60 میلیارد تومان بوده است گفت: در حالی که دانشگاه علوم پرشکی مازندران 50 میلیارد تومان اعتبار دریافت کرده است.
 
وی اظهار داشت: 25 میلیارد تومان اعتبار به نیروگاه برق از زباله نوشهر و بابل  در خزانه ابلاغ و اختصاص یافته است.
 
استاندار مازندران خاطرنشان کرد: امیدواریم با گشایش بودجه ای و تلاش دولت یازدهم و معاون اول رییس جمهور منابعی با پیش فرض در حوزه بین الملل ایجاد شود./ ایسنا
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران،زباله سوز ، - -

نظر شما در مورد : اختصاص 25 میلیارد تومان اعتبار به نیروگاه زباله سوز نوشهر و بابل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها