مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24414 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 خرداد 1396 -ساعت : 11:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جلسه هم‌اندیشی با پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی حوزه راه و شهرسازی اردبیل

برای اولین بار به همت مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل صورت گرفت:

جلسه هم‌اندیشی با پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی حوزه راه و شهرسازی اردبیل

مازندشورا: اولین جلسه هم‌اندیشی با پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی حوزه راه و شهرسازی استان اردبیل برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره‌ کل راه و شهرسازی استان اردبیل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اولین در جلسه هم‌اندیشی که با حضور پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی حوزه راه و شهرسازی استان اردبیل در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، گفت: پیمانکاران و مشاوران بازوان اجرایی اداره کل در اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح استان بوده و وظیفه سنگینی در جهت آبادانی و ساخت و ساز در سطح استان بر دوش گرفته و لحظه‌های ماندگار در جای جای استان ثبت می‌کنند.

وی با تأکید بر رعایت مشخصات فنی در اجرای پروژه‌ها از سوی پیمانکاران و مشاوران افزود: رعایت مشخصات فنی از سوی پیمانکاران و مشاوران در پروژه‌های اجرایی سبب خواهد شد تا پروژه‌ها از کیفیت بالای ساخت و ساز برخوردار شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل در راستای مطالبات پیمانکاران از پروژه‌های اجرا شده و در دست اجرا با روان‌سازی مراحل تهیه و بررسی صورت‌وضعیت‌های پیمانکاران و ارائه کارکردهای نهایی توسط پیمانکار اقدام به تهیه لیست قطعی مطالبات پیمانکاران و مشاوران نموده و پیگیر امورات مربوطه بوده تا در صورت تخصیص اعتبار لازم از محل بودجه پروژه‌های عمرانی استانی و شهرستانی نسبت به پرداخت و تسویه اقدام نماید.

حیدری تصریح کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل تمام تلاش خود را در حوزه‌های مختلف در جهت رفع مشکلات و گره‌های اداری پیمانکاران به نحو مطلوب انجام خواهد داد تا پیمانکاران و مشاوران بتوانند با خیالی آسوده‌تر و با تمرکز بیشتر بر روی پروژه‌ها طبق برنامه‌های زمان‌بندی شده نسبت به تکمیل پروژه‌ها اقدام و آماده بهره‌برداری نمایند.

وی افزود: این اداره کل آمادگی کامل جهت استقبال از نقطه نظرات و پیشنهاد‌های سازنده و مؤثر پیمانکاران و مشاوران در اجرای مدیریت راهبردی پروژه‌های راه و شهرسازی را داشته تا در سایه همکاری و تعامل و همدلی شاهد پیشرفت پروژه‌های عمرانی راه و شهرسازی در سطح استان اردبیل باشیم.

حیدری با تأکید بر استفاده از پیمانکاران بومی در اجرای پروژه‌های استان اظهار کرد: پیمانکاران در راستای بازسازی ماشین‌آلات فرسوده، قدیمی و استفاده از دستگاه‌های راهسازی مدرن و به روز در تهیه و پخش آسفالت و ثبت مصالح در پروژه‌های اجرایی اهتمام ورزند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیمانکاران - استان - پروژه‌های - شهرسازی - اردبیل - مشاوران - عمرانی - اداره - اجرای - پروژه‌ها - اقدام - اجرایی - مدیرکل - حیدری - استفاده - راستای - مطالبات - افزود - رعایت - اولین - تأکید - هم‌اندیشی - مشخصات -

مطالب مرتبط با : جلسه هم‌اندیشی با پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی حوزه راه و شهرسازی اردبیل
نظر شما در مورد : جلسه هم‌اندیشی با پیمانکاران و مشاوران پروژه‌های عمرانی حوزه راه و شهرسازی اردبیل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها