مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24422 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 خرداد 1396 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تفریغ بودجه ۹۵شهرداری تهران در شورا

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: لایحه تفریغ بودجه سال ۹۵ شهرداری تهران هفته گذشته تقدیم شورای اسلامی شهر تهران شد.

مازندشورا:ناصر امانی ضمن بیان این مطلب گفت: بستن حسابهای سال ۹۵ با توجه به اصلاحیه بودجه که طی دو مرحله در سال قبل انجام شد کاری سخت و پیچیده بود که خوشبختانه با همکاری دو معاونت برنامه‌ریزی و مالی و اقتصادی شهرداری تهران و کار شبانه‌روزی همه واحدهای تابعه بخوبی انجام و لایحه تفریغ بودجه بر این اساس تنظیم شد.

معاون شهردار تهران ادامه داد: تصویب تفریغ بودجه شهرداری تهران تا پایان سال ۹۴ و نداشتن انحراف یکی از بارزترین نشانه‌های انضباط مالی است که امیدواریم در دوره‌های بعدی مدیریت شهری شاهد آن باشیم.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران همچنین از برگزاری مجامع سال ۹۵ شرکت‌ها و سازمان‌های شهرداری خبر داد و گفت: تأکید شهردار تهران بر برگزاری تمامی مجامع تا پایان خرداد ماه سال جاری است و خوشبختانه این برنامه هم در حال انجام است.

معاون شهردار تهران در پایان از ابلاغ دستورالعمل حسابرسی شهرداریها توسط وزارت کشور خبر داد و گفت: این دستورالعمل بسیاری از ابهامات و مشکلات شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی در زمینه حسابرسی را مرتفع خواهد کرد هر چند متأسفانه این کار با تأخیر چند ساله انجام شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - بودجه - شهرداری - شهردار - پایان - تفریغ - معاون - دستورالعمل - حسابرسی - مجامع - برگزاری - خوشبختانه - برنامه‌ریزی -

نظر شما در مورد : تفریغ بودجه ۹۵شهرداری تهران در شورا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها