مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24430 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 خرداد 1396 -ساعت : 14:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اطعام ایتام کم برخوردار شمال تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران گفت: ایتام محلات کم برخوردار شمال تهران اطعام شدند.

مازندشورا:سعید کارگران، در حاشیه مراسم اطعام و ضیافت افطاری که با حضور معاونین، مشاورین و مدیران شهری منطقه یک تهران در موزه دارآباد برگزار شد، اظهار داشت: همه ساله شهرداری منطقه یک تهران با همکاری مرکز خدمات اجتماعی ، اقدام به اطعام ایتام می کند.

وی افزود: این برنامه در سال جاری با حضور بیش از ۴۰۰ کودک یتیم و معلول جسمی و حرکتی و خانواده های نیازمند محلات کم برخوردار شمال و دیگر مناطق شهر تهران در موزه طبیعت و حیات وحش ایران در دارآباد برگزار شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران توجه به ایتام را یکی از  موارد مورد تاکید دین مبین اسلام دانست و افزود: ماه مبارک رمضان  فرصتی است تا انسان ضمن توجه بیشتر به جنبه های معنوی وجود خود در وادی روحانیت گام بردارد و علاوه بر کمک به رفع مشکلات نزدیکان نسبت به سایر افراد جامعه به خصوص افراد در معرض آسیب های اجتماعی نیز احساس دین کرده و در همیاری با آنان قدم بگذارد.

کارگران با بیان دیگر فعالیت های مرکز خدمات اجتماعی در ماه رمضان اضافه کرد: هدف اصلی این مرکز در اجرای برنامه های متنوع در ماه مبارک رمضان توسعه فضای معنوی و قرآنی، ایجاد بستر و زمینه های مشارکت شهروندان در حوزه  خدمات رفاه اجتماعی ، ترویج فرهنگ انفاق در سطح منطقه وارتقاء سطح معنویت در جامعه به خصوص  در بین اقشار آسیب دیده اجتماعی و تأمین نیازهای ضروری شهروندان با اولویت اقشار آسیب دیده و درمعرض آسیب اجتماعی است.

بر اساس این گزارش در این مراسم هنرمندان به اجرای برنامه های نمایشی برای کودکان پرداخته و پس از  پذیرایی افطار هدایایی به این افراد اهداء شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجتماعی - تهران - منطقه - اطعام - برنامه - افراد - خدمات - ایتام - جامعه - رمضان - اجرای - اقشار - شهروندان - معنوی - مبارک - شهرداری - برگزار - مراسم - کارگران - برخوردار - افزود - دارآباد -

نظر شما در مورد : اطعام ایتام کم برخوردار شمال تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها