خانه تکانی شورای قائمشهر غیرمنتظره بود/ رحیمی گزینه نخست شهرداری و صادقلویی دیگر است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 خرداد 1396 - ساعت : 15:57

کد مطلب: 24442 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تنها عضو راه یافته ی شورای چهارم قائمشهر به شورای پنجم در گفت و گو با مازندشورا؛

خانه تکانی شورای قائمشهر غیرمنتظره بود/ رحیمی گزینه نخست شهرداری و صادقلویی دیگر است

اختصاصی مازندشورا: عضو شورای چهارم قائمشهر، با اشاره به تغییر ذائقه و انتظارات مردم، بیان کرد: مردم احساس می کنند در طول چهار سال به خواسته های خود نرسیده اند و در واقع حق واقعی خود را طلب کرده اند. شاید فضایی که در شورای چهارم بود برای مردم اقناع کننده نبود اگرچه شورای چهارم بسیار پرکار، پرتلاش و قوی بود

اختصاصی مازندشورا: احسان اسماعیلی نجار تنها عضو راه یافته ی شورای چهارم قائمشهر به شورای پنجم این شهر در گفت و گو با مازندشورا، با بیان اینکه انتخابات این دوره، انتخاباتی خاص بوده است، گفت: چون هم بخشی از آن الکترونیک بوده و هم مردم کار 4ساله ی اعضا را با دقت بیشتری رصد و آنالیز کرده اند.

وی، افزود: خودم به شخصه درباره ی اینکه چرا مردم خواستار تغییرات بیش از 90 درصدی شورا در قائمشهر شدند، به نتیجه ای نرسیدم و پیش بینی بنده با توجه به عملکرد همکارانم این بوده که بین 50 تا 60 درصد اعضای قبلی در کرسی شورا باقی بمانند. در حالت کلی، خانه تکانی شورای قائمشهر غیرمنتظره بود

عضو شورای چهارم قائمشهر، با اشاره به تغییر ذائقه و انتظارات مردم، بیان کرد: مردم احساس می کنند در طول چهار سال به خواسته های خود نرسیده اند و در واقع حق واقعی خود را طلب کرده اند. شاید فضایی که در شورای چهارم بود برای مردم اقناع کننده نبود اگرچه شورای چهارم بسیار پرکار، پرتلاش و قوی بود.

اسماعیلی نجار، با بیان اینکه جریان مخالف از روز نخست در برابر ما ایستاد و با هر پروژه ای که کلنگ زده یا افتتاح شد، مخالفت و انتقاد کرده اند، گفت: در حقیقت با هرکاری که در شهرداری اتفاق افتاد، انتقاد و مخالفت کرده اند چون معمولا نیمه ی خالی لیوان را دیده اند و بنده فکر می کنم مجموع این جریانات باعث تغییرات در شورای قائمشهر شده باشد.

وی، درباره علت انتخاب مجدد خود در شورای قائمشهر، اظهار کرد: من همیشه سعی کردم با مردم باشم. حداقل انتظار مردم این است که صدای آن ها، شنیده شود و و بتوانند به آسانی با اعضای شورا ارتباط بگیرند.

تنها عضو راه یافته ی شورای چهارم قائمشهر به شورای پنجم، افزود: با مردم بودن و در میان مردم بودن، همچنین غیرسیاسی برخوردکردن با مردم در طول خدمتم باعث شد قرعه ی فال به نام بنده بیافتد تا مجددا به عنوان منتخب مردم در شورای پنجم حضور پیدا کنم.

اسماعیلی نجار، درباره ی ابقا شهردار فعلی، بیان کرد: من قطعا نظر اعضای منتخب را نمی دانم اما آنچه پیداست در طول یکسال اخیر مهندس رضا رحیمی چه در زمان سرپرستی و چه با حکم خیلی پرتلاش عمل کرده اند. خیلی از پروژه ها کلنگ خورد یا به بهره برداری رسید. در زمینه ی زیباسازی و مبلمان شهری و حوزه های دیگر نیز اقدامات مهمی صورت گرفته است.

وی، با بیان اینکه آقای رحیمی شهردار فوق العاده موفقی بوده است، گفت: به نظر من رحیمی صادقلویی (فرد نامدار و خدوم قائمشهر) دیگر است و خیلی خوب عمل کرده، اگرچه ضعف هایی هم بوده که این ها قابل رفع است.

عضو شورای چهارم قائمشهر، تصریح کرد: شورای پنجم رویکردی کلی دارد و گزینه نخست آن قطعا آقای رحیمی است، به شرطی که گزینه قوی تری مطرح نشود.

اسماعیلی نجار، در پایان، بیان کرد: نظر ما این است که تثبیت مدیریت شهری می تواند به شهرداری و وضعیت شهری کمک کند. من از طرف خودم صحبت می کنم، انشاءا... در ادامه، نظر دوستان را می شنویم و با اولویت آقای رحیمی، گزینه های قوی دیگر را هم  بررسی می کنیم.

نویسنده :

برچسب ها : #خانه تکانی شورای قائمشهر غیرمنتظره بود #رحیمی گزینه نخست شهرداری و صادقلویی دیگر است #احسان اسماعیلی نجار #شورای چهارو و پنجم قائمشهر #انتخابت شهردار قائمشهر #رحیمی شهردار قائمشهر


خانه تکانی شورای قائمشهر غیرمنتظره بود/ رحیمی گزینه نخست شهرداری و صادقلویی دیگر است

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خانه تکانی شورای قائمشهر غیرمنتظره بود/ رحیمی گزینه نخست شهرداری و صادقلویی دیگر است

*

*


X https://sport45.site/