مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2446 -تاریخ انتشار : جمعه 01 شهریور 1392 -ساعت : 12:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احداث نیروگاه زباله سوز در پنج شهر مازندران

مازند شورا: استاندار مازندران به مدیریت پسماند و اهمیت آن اشاره واضافه کرد: احداث نیروگاه زباله سوز در پنج شهر استان در دستور کار قرار دارد که از این تعداد دو نیروگاه در حال ساخت است.

مازند شورا: علی اکبر طاهایی ظهر پنجشنبه در همایش شهرداران مازندران گفت: از این تعداد، دو پروژه اولویت دار مدیریت پسماند در نوشهر و ساری و تعریف شد که در حال ساخت است.

وی افزود: برای اجرای این طرح ها 30 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است که با تکمیل آن شهرهای توابع نیز از مزایای آن بهره مند می شود.

وی اظهار داشت: در این شهرها ساخت نیروگاه زباله سوز احداث می شود و در سفر چهارم نیز برای سه شهر دیگر شامل تنکابن، بابل،آمل نیز ساخت نیروگاه زباله سوز مصوب شد که در حال پیگیری زمین آن هستیم.

وی عنوان کرد: برای زیباسازی نمای شهری در استان، استفاده از سفال در ساخت سقفها و رنگ آمیزی بر اساس اقلیم استان باید در سرلوحه کار شهرداری های استان قرار گیرد تا سیمای استان درخور شان استان شود.

استاندار مازندران عنوان کرد: شهرداران باید آموزش و بازآموزی را سرلوحه کار خود را قرار دهند تا از سرلوحه پیشرفت عقب نمانیمو.

وی از وزیر سابق اقتصاد و دارایی در اعطای اعتبارات ویژه برای حل مشکلات استان بویژه احداث کمربندی شهرهای کوچک تقدیر کرد.

استاندار مازندران به مسائل کشورداری به واسطه مسائل بین المللی و مشکلات ارزی ناشی از تحریمهای غرب اشاره و اظهار امیدواری کرد: باروی کردن دولت تدبیر و امید و همت مدیران نظام به دستاوردهایی برسیم تا مشکلات عدیده کشور ناشی از تحریمها حل شود. /مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محیط زیست،زباله سوز، - -

نظر شما در مورد : احداث نیروگاه زباله سوز در پنج شهر مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها