مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24470 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 خرداد 1396 -ساعت : 07:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
طراحی پل عابر پیاده میرزاکوچک‌خان در سلیمانداراب

رئیس اداره عمران و بهسازی شهری گیلان خبر داد:

طراحی پل عابر پیاده میرزاکوچک‌خان در سلیمانداراب

مازندشورا: رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان از طراحی پل عابر پیاده میرزاکوچک‌خان در سکونتگاه غیررسمی سلیمانداراب رشت خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان گیلان، سومین جلسه بررسی طراحی پل عابر پیاده میرزا کوچک‌خان واقع در محله سلیمانداراب شهر رشت با حضور مدیرکل راه و شهرسازی گیلان برگزار شد.

محمد صفری، رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان  در این جلسه با اشاره به اینکه محله سلیمانداراب یکی از سکونتگاه‌های غیررسمی شهر رشت است افزود: در راستای اجرای پروژه‌هایی مانند آرام‌سازی محوطه آرامگاه میرزا کوچک‌خان رشت و با توجه به ترددهای زیاد عابرین در این منطقه، احداث پل عابر پیاده که از نظر طراحی و ساختار منطبق با وضع موجود باشد ضروری به نظر می‌رسد.

وی با بیان اینکه در مراحل طراحی این پل هستیم، تصریح کرد: به جهت شرایط خاص و اقلیم منطقه طراحی این پروژه با حساسیت خاص بررسی می‌شود.

 

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : طراحی - شهرسازی - پیاده - سلیمانداراب - گیلان - کوچک‌خان - اینکه - منطقه - میرزا - اداره‌کل - بهسازی - اداره - عمران - بررسی -

نظر شما در مورد : طراحی پل عابر پیاده میرزاکوچک‌خان در سلیمانداراب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها