مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2449 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 مرداد 1392 -ساعت : 15:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جزئیات جلسه هیأت مدیره سازمان عمران شهرداری ساری!

مازند شورا: جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری مركز مازندران به ریاست مهندس فرزانه معاون شهرسازی شهرداری در سالن كنفرانس بیداری اسلامی این سازمان برگزار شد

مازند شورا - سید مصطفی سعادات شجری: جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری مركز مازندران به ریاست مهندس فرزانه معاون شهرسازی شهرداری و با حضور مهندس باقری رئیس اداره فنی و عضو جدید هیئت مدیره سازمان، باباعلی اسماعیلی بازرس، سید كمال آقامیری مدیر عامل سازمان عمران، مهندس مرتضوی - مهندس انگیزه معاونان مالی و اداری و فنی، مهندس كاملی مدیر حوزه راهسازی، مهندس خادمی مدیر حراست سازمان و علی ایزدی رئیس امور مالی در سالن كنفرانس بیداری اسلامی این سازمان برگزار شد.

سید كمال آقامیری مدیر عامل سازمان عمران:

پرسنل سازمان عمران همچون سربازانی وفادار در خدمت به عمران و آبادانی شهرمان هستند.

در ابتدای این جلسه سید كمال آقامیری ضمن تشریح گوشه‌ای از عملكرد سازمان عمران گفت: به حمدالله پرسنل سازمان عمران همچون سربازانی وفادار در خدمت به عمران و آبادانی شهرمان هستند، این مقام مسئول افزود: ما مجری دستورات شهردار، مصوبات هیئت مدیره و شورای سازمان هستیم.

آقامیری یادآور شد: سازمان عمران موفقیت های خود را در اجرای پروژه های مختلف عمرانی در سطح شهر مرهون حمایت ها و هدایت های شهردار ارزشی شهرمان مهدی عبوری، اعضای شورای شهر، هیئت مدیره و شورای سازمان می داند و می كوشیم تا این تعامل دو سویه را افزایش داده تا بتوانیم سهمی افزون بر آنچه صورت گرفته در تأمین عمران و آبادانی شهر ساری ایفا نمائیم.

مهندس فرزانه معاون شهرداری ساری:

حمایت از سازمان عمران اجتناب ناپذیر است.

مهندس فرزانه رئیس هیئت مدیره سازمان عمران در سخنانی با اشاره به تلاش های شبانه روزی مدیر عامل و پرسنل این سازمان، ضمن اعلام حمایت از عملكرد صورت گرفته در انجام رسالت پیش رو اظهار داشت: خوشبختانه برجستگی نقش سازمان عمران در عمران و آبادانی شهر ساری موجب تأمین دیدگاه های عمومی و رضایت شهروندان ساروی شده است.

وی افزود: اكنون همگان از سازمان عمران انتظار اجرای پروژه های عمرانی بزرگی را دارند كه این دیدگاه ماحصل اثبات توانمندی این سازمان در اجرای پروژه های مختلفی است كه به این مجموعه محوّل شده است.

مهندس باقری رئیس اداره فنی شهرداری:

همه ما قصد حمایت از سازمان عمران را داریم.

مهندس حبیب باقری عضو هیئت مدیره سازمان عمران در سخنانی با اشاره به اینكه باردیگر توفیق حضور در جلسات هیئت مدیره را پیدا كردم خدا را شاكرم ، اظهار داشت: قصد ما حمایت از تلاش های بی شائبه مدیر عامل و پرسنل سازمان عمران می باشد و آمده ایم كه خدمات رسانی برتر و بهتری از سازمان عمران شاهد باشیم.

باباعلی اسماعیلی بازرس هیئت مدیره سازمان عمران:

نظم و انظباط بسیار خوبی بر سازمان عمران حاكم است.

باباعلی اسماعیلی بازرس هیئت مدیره سازمان عمران ضمن حمایت از روند رو به رشد این سازمان در اجرای پروژه‌های عمرانی، با بیان اینكه نظم و انظباط در همه اركان سازمان عمران ساری و جاری است گفت: بنده طی بازدیدهای مختلفی كه از همه اركان سازمان داشته ام این مهم را به وضوح مشاهده كردم.

برپایه این گزارش آقامیری مدیر عامل سازمان عمران در این جلسه طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم زنده یاد سید علی بهروش عضو سابق شورای اسلامی شهر ساری، سالروز ورود آزادگان عزیز را گرامی داشت و از عملكرد فرهنگی سازمان عمران در اهتمام به جد نسبت به یادبود این مراسم قدردانی كرد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان عمران شهرداری - -

نظر شما در مورد : جزئیات جلسه هیأت مدیره سازمان عمران شهرداری ساری!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها