مهندس جمشیدی یکی از گزینه های شهرداری نکا است/ بیان مهمترین عوامل موفقیت در انتخابات

تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 خرداد 1396 - ساعت : 12:56

کد مطلب: 24493 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نفر نخست انتخابات پنجم شورای شهر نکا در گفت و گو با مازندشورا:

مهندس جمشیدی یکی از گزینه های شهرداری نکا است/ بیان مهمترین عوامل موفقیت در انتخابات

اختصاصی مازندشورا: نفر نخست انتخابات پنجم شورای شهر نکا، با بیان اینکه در نهایت نظر اکثریت اعضا مهم است، گفت: یکی از گزینه هایی که برنامه ارائه خواهد کرد مهندس جمشیدی شهردار فعلی خواهد بود

اختصاصی مازندشورا: ابوالقاسم محمدی، با بیان اینکه عوامل مختلفی در موفقیتم نقش دارند، گفت: مهم ترین آن ها، خدمت صادقانه ی من به مردم بود و همواره نظرم این است مردم ما لایق بهترین ها هستند.

وی، افزود: من هیچ گاه به دنبال جاه طلبی و پست و مقام نبوده ام. مساله ای که جامعه ما مخصوصا در سال های اخیر باب شده است. بنده علاقه قلبی دارم به مردم و شهرم خدمت کنم.

نفر نخست انتخابات پنجم شورای شهر نکا، تصریح کرد: عامل بعدی بحث تخصصم در حوزه مدیریت شهری -با توجه به تجربه ای که در سیستم نظام مهندسی و فضای شهری کسب کرده ام- هست و بسیار تمایل دارم اندوخته هایم را ارائه دهم.

محمدی، خانواده را یکی دیگر از عوامل مهم دانست و گفت: پشتیبانی و همراهی آن ها (به ویژه همسرم) نقش بسزایی در موفقیتم داشته است.

عضو شورای شهر نکا، ادامه داد: کمک دوستان و اتاق فکرم نیز یکی از مهمترین عوامل پیروزی بنده بوده است.

وی، درباره گزینه های احتمالی کرسی شهرداری نکا، بیان کرد: همانطور که می دانید چند چهره جدید به شورای پنجم اضافه شده اند. طبیعتا آن ها نیز برنامه هایی دارند و احتمالا درنظر دارند عملکرد آن ها به گونه ای باشد که مورد پسند مردم واقع گردد و از این جهت باید به آن ها حق داد.

محمدی، افزود: مطمئنا بخشی از کار ما در انتخاب شهردار این خواهد بود که از گزینه های دیگر نیز برنامه بخواهیم و در نهایت کسی که قوی ترین و بهترین برنامه را ارائه کند انتخاب می کنیم.   

عضو شورای شهر نکا، با بیان اینکه در نهایت نظر اکثریت اعضا مهم است، گفت: یکی از گزینه هایی که برنامه ارائه خواهد کرد مهندس جمشیدی شهردار فعلی خواهد بود. 


برچسب ها : #نخست انتخابات پنجم شورای شهر نکا #ابوالقاسم محمدی #انتخاب شهر دار نکا #عضو شورای شهر نکا


مهندس جمشیدی یکی از گزینه های شهرداری نکا است/ بیان مهمترین عوامل موفقیت در انتخابات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مهندس جمشیدی یکی از گزینه های شهرداری نکا است/ بیان مهمترین عوامل موفقیت در انتخابات

*

*


X https://sport45.site/