مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24538 -تاریخ انتشار : شنبه 27 خرداد 1396 -ساعت : 09:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جزئیات عملیات ساخت راه‌های روستایی در رودبار جنوب

رئیس اداره راه و شهرسازی رودبار جنوب تشریح کرد:

جزئیات عملیات ساخت راه‌های روستایی در رودبار جنوب

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی رودبار جنوب از اجرای آسفالت راه روستای قلعه بحرین به طول ۵/۵ کیلومتر خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان، آزادی گفت: اجرای آسفالت راه روستای قلعه بحرین به طول ۵/۵ کیلومتر با اعتبار هزینه شده بالغ بر ۸/۳ میلیارد ریال به اتمام رسید که با بهره‌برداری از آن تعداد ۱۲۰ خانوار از نعمت راه مناسب برخوردار شدند.

وی بیان کرد: محور راه روستای موتور خالق پور به طول کلی ۳ کیلومتر که آسفالت این محور نیز آغاز و اعتبار هزینه شده تا تکمیل کامل محور ۴/۵ میلیارد ریال است با بهره‌برداری از این راه روستایی تعداد ۶۳ خانوار از نعمت راه روستایی مناسب برخوردار خواهند شد.

وی در ادامه افزود: عملیات زیرسازی و ابنیه فنی محورهای توکل‌آباد و پیروز آباد از توابع رودبار با اعتبار هزینه شده ۱/۵ ملیارد ریال به اتمام رسیده که به زودی عملیات اجرای آسفالت این روستاها آغاز خواهد شد.

وی بیان کرد: اجرای عملیات ساب بیس راه روستاهای آبسگون و دهنو یاراحمدی به طول مجموعاً ۱۱ کیلومتر در حال اتمام است که تاکنون در این پروژه ۴ میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل و آسفالت آن‌ها اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال مورد نیاز است و با اجرای این محورها ۱۶۰ خانوار از نعمت راه روستایی مناسب برخوردار می‌شوند.

آزادی همچنین افزود: محور راه روستای محور چاه ابراهیم-میل فرهاد که به طول کلی ۳۰ کیلومتر است عملیات زیرسازی و ابنیه فنی ۲۰ کیلومتر از مسیر با اعتبار هزینه شده بالغ بر ۳ میلیارد ریال در حال انجام است که جهت تکمیل آن اعتباری حدود ۳۱ میلیارد ریال مورد نیاز که با اتمام این محور مجموعاً تعداد ۳۵۰ خانوار از نعمت راه روستایی مناسب برخوردار می‌گردند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیلومتر - روستایی - هزینه - عملیات - خانوار - مناسب - برخوردار - اعتبار - اتمام - آسفالت - اجرای - میلیارد - تکمیل - روستای - رودبار - تعداد - مجموعاً - اعتباری - ابنیه - بهره‌برداری - اداره - افزود - زیرسازی -

مطالب مرتبط با : جزئیات عملیات ساخت راه‌های روستایی در رودبار جنوب
نظر شما در مورد : جزئیات عملیات ساخت راه‌های روستایی در رودبار جنوب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها