مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24564 -تاریخ انتشار : شنبه 27 خرداد 1396 -ساعت : 07:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نخستین پرواز ایران ایر بعد از ۲۲ سال از تهران به نوشهر با هواپیمای برجامی بر زمین نشست

مدیر فرودگاه نوشهر:

نخستین پرواز ایران ایر بعد از ۲۲ سال از تهران به نوشهر با هواپیمای برجامی بر زمین نشست

مازندشورا: مدیر فرودگاه نوشهر گفت: یک فروند هواپیمای مدرن تازه خریداری شده پسابرجامی از نوع ATR72-600 شرکت ایران ایر پس از 22 سال از فرودگاه مهرآبادتهران به فرودگاه نوشهر وارد شد

مازندشورا: اکبر فریفته روز جمعه در حاشیه ‌نخستین پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر پس از ۲۲ سال به فرودگاه نوشهر در گفت و گو با ایسنا مازندران اظهار کرد:شرکت هواپیمایی ایران ایر پروازهای خود را در مسیر تهران_ نوشهر و برعکس برنامه ریزی کرده است و در حال حاضر به صورت فوق العاده قرار است روزهای جمعه و یکشنبه انجام شود،اما امکان تغییر روزها وجود دارد که به فرودگاه نوشهر اعلام می شود.

وی با اشاره به تقاضای بسیاری از گردشگران برای ادامه پرواز تهران_ نوشهر گفت: طبق برنامه  قرار است پرواز ایران ایر حوالی ساعت 10 و 45 دقیقه از فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران پرواز کند و حوالی ساعت 11 و 15 دقیقه نیز در فرودگاه نوشهر به زمین بنشیند.
مدیر فرودگاه نوشهر افزود: ایران ایر سال 74 پروازهای خود را  در مسیر تهران نوشهر قطع کرد و پس از خرید هواپیماهای جدید از سر گرفت.
فریفته در خصوص این نوع هواپیما بیان کرد:این هواپیما از نوع ' ای تی آر است که ظرفیت 72 نفر را دارد.
فرودگاه نوشهر یکی از دو فرودگاه غرب مازندران است که هم اکنون در تمامی روزهای هفته در مسیر رفت و برگشت نوشهر- مشهد و‌ نوشهر - تهران پرواز دارد.
بیشتر پروازهای کنونی در مسیرهای پروازی این فرودگاه را شرکت آسمان بر عهده دارد . 
طی چند سال گذشته بسیاری از گردشگران و مسافران که قصد سفر به منطقه غرب مازندران را داشتند از فرودگاه رامسر پرواز می کردند و در بسیاری از همایش ها و برنامه هایی که در نوشهر و چالوس برگزار می شد مهمانان ویژه اینگونه همایش ها مسیر یک ساعته از رامسر تا چالوس و نوشهر را مجدد طی  می کردند و این امر موجب نارضایتی اغلب گردشگران و مهمانان بود. 


منبع : ایسنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیر فرودگاه نوشهر - اکبر فریفته -

نظر شما در مورد : نخستین پرواز ایران ایر بعد از ۲۲ سال از تهران به نوشهر با هواپیمای برجامی بر زمین نشست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها