مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24568 -تاریخ انتشار : شنبه 27 خرداد 1396 -ساعت : 11:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مجتمع‌های خدمات رفاهی خراسان شمالی در تدارک پذیرایی از مسافران تابستانی

مسئول واحد مجتمع‌های خدماتی رفاهی خراسان شمالی خبرداد:

مجتمع‌های خدمات رفاهی خراسان شمالی در تدارک پذیرایی از مسافران تابستانی

مازندشورا: مسئول واحد مجتمع‌های خدماتی رفاهی اداره‌کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای خراسان شمالی از انجام اقدامات لازم در ۹ مجتمع خدماتی رفاهی استان به منظور کسب آمادگی لازم برای پذیرایی از مسافران تابستانی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان شمالی، هادی رباطی اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن سفرهای تابستانی و افزایش حجم سفرهای استانی تلاش داریم تا سطح خدمات در این مجتمع‌ها ارتقا یابد.

وی افزود: ارتقای سطح ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای و مسافران در راستای ارتقای ایمنی تردد در جاده‌ها در دستور کار قراردارد و در این زمینه موارد در نشستی مشترک با مدیران مجتمع خدمات رفاهی بازخوانی شده است.

رباطی خاطرنشان کرد: ضرورت آمادگی تنظیف و آراستگی نمازخانه‌ها و همچنین نظافت و پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی واقع در مجتمع‌های خدماتی رفاهی از موارد تاکید شده است.

وی افزود: مقررشد مجتمع‌های خدماتی رفاهی با ایجاد ظرفیت‌های مناسب به منظور ساماندهی نمازخانه‌ها، تعویض مهرهای نمازخانه‌ها، شست‌وشوی فرش و پوشش نمازخانه‌ها اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: نظافت و تجهیز سرویس‌های بهداشتی، تامین مایع دستشویی، تهویه مناسب و استفاده از گندزداها از دیگر مواردی است که مجتمع‌ها باید نسبت به آن مبادرت ورزند.

مسئول واحد مجتمع‌های خدماتی رفاهی اداره‌کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: در همین راستا کمیته ویژه جهت پیگیری موضوعات و انجام بازیدهای مستمر و دوره‌ای از سال‌های گذشته از نمایندگان دستگاه‌های مرتبط تشکیل شده که به صورت فصلی از نمازخانه‌ها سرویس‌های بهداشتی موجود در جایگاه‌های سوخت منفرد، رستوران‌ها، واحدهای اقامتی و پذیرایی بین‌راهی بازدید می‌کند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رفاهی - نمازخانه‌ها - مجتمع‌های - خدمات - شمالی - خراسان - خدماتی - سرویس‌های - بهداشتی - جاده‌ای - تابستانی - خاطرنشان - نظافت - مسافران - مناسب - پذیرایی - موارد - ارتقای - مسئول - راهداری - رباطی - سفرهای - افزود - مجتمع‌ها - اداره‌کل -

نظر شما در مورد : مجتمع‌های خدمات رفاهی خراسان شمالی در تدارک پذیرایی از مسافران تابستانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها