مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24569 -تاریخ انتشار : شنبه 27 خرداد 1396 -ساعت : 11:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آموزش رفتارشناسی برای رانندگان یاسوج

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست آموزش و پژوهش شهرداری یاسوج گفت: برای نخستین بار کلیه رانندگان تاکسی در این شهر زیر پوشش آموزش های ویژه رفتار شناسی و برخورد اجتماعی قرار می گیرند.

مازندشورا:محمد دهبانی زاده در جمع مدیران شهری یاسوج افزود: سر فصل آموزش رانندگان تاکسی در یاسوج به تصویب وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها رسیده است.
وی اظهار داشت: در اجرای این آموزش رانندگان تاکسی با حضور در کلاسهای آموزشی با نحوه تعامل با شهروندان و جلوگیری از تنش های اجتماعی آشنا   می شوند.
سرپرست آموزش و پژوهش شهرداری یاسوج گفت: آموزش های مختلف برای رانندگان تاکسی چهره خوبی از شهر یاسوج را در نزد مسافران و گردشگران تداعی خواهد کرد.
وی تاکید کرد: رانندگان تاکسی با ارتباط موثر و نزدیک با شهروندان می توانند در آموزش حقوق شهروندی نقش کلیدی و تاثیرگذاری را ایفا کنند.
دهبانی افزود: بر این اساس یک هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی در یاسوج زیر پوشش آموزش های رفتار شناسی و برخورد اجتماعی قرار می گیرند.
سرپرست آموزش و پژوهش شهرداری یاسوج گفت: تاکسیرانان نقش مهمی در اجتماع داشته و می توانند از رفتار های ناهنجار جلوگیری کنند.
وی تصریح کرد: سال گذشته رانندگان تاکسی آموزش های دیگری در خصوص راهنمایی و رانندگی فرا گرفتند و این مهم باعث کاهش تصادفات شده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - یاسوج - رانندگان - تاکسی - شهرداری - پژوهش - توانند - رفتار - سرپرست - اجتماعی - دهبانی - شهروندان - جلوگیری - افزود -

نظر شما در مورد : آموزش رفتارشناسی برای رانندگان یاسوج

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها