مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24590 -تاریخ انتشار : شنبه 27 خرداد 1396 -ساعت : 13:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسعه آرامستان‌های مشهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: در حال حاضر میانگین مدت زمان ارائه خدمات کفن و دفن به شهروندان کاهش پیدا کرده و به 138 دقیقه رسیده است، در حال حاضر میانگین مدت زمان ارائه خدمات کفن و دفن به شهروندان کاهش پیدا کرده و به 138 دقیقه رسیده است.

مازندشورا:مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از افزایش 203 هکتاری آرامستان‌های مجاز شهرداری در شهر مشهد خبر داد.
حسن کریمدادی بیان کرد: در حال حاضر آرامستان بهشت رضا(ع)، رضوان و بهشت جوادالائمه (ع) تحت مدیریت شهرداری مشهد است.
وی افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در شهر مشهد توسعه آرامستان‌های این شهر است به گونه‌ای که تا سال گذشته میزان توسعه آرامستان‌ها در سطح شهر 363 هکتار است که این میزان تا مهر 92 تنها 160 هکتار بوده است.
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد تصریح کرد: براساس این آمار آرامستان‌های شهر مشهد 203 هکتار توسعه و افزایش پیدا کرده که در فاز بعدی با توسعه 178 هکتاری آرامستان بهشت رضا(ع) این رقم افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.
کریمدادی در خصوص احداث قبور آماده در آرامستان‌های شهرداری گفت: در حال حاضر کفایت قبور آماده در آرامستان‌های مجاز شهرداری 83.33 درصد است که تا قبل از مهر 92 این درصد 36.4 درصد بوده است.
وی اضافه کرد: همچنین در حال حاضر میانگین مدت زمان ارائه خدمات کفن و دفن به شهروندان کاهش پیدا کرده و به 138 دقیقه رسیده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - آرامستان‌های - توسعه - هکتار - افزایش - مدیرعامل - آماده - میزان - آرامستان - هکتاری - کریمدادی - فردوس‌های -

نظر شما در مورد : توسعه آرامستان‌های مشهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها