مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24640 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 خرداد 1396 -ساعت : 11:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لزوم احداث مترو درمنطقه یک

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اعلام این که بالاترین ضریب مالکیت خودرو متعلق به منطقه یک است، گفت: احداث مترو در این منطقه ضرورت داشت.

مازندشورا:محمد احمدی‌بافنده مدیرعامل بهره‌برداری شرکت مترو تهران در افتتاحیه ایستگاه مترو شهید محلاتی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه جمعیت منطقه یک تهران از بعد از بلوار ارتش، شهرک شهید محلاتی و شهرک لاله و … بیش از حدود ۲۵۰ هزار نفر است، احداث مترو در این منطقه ضرورت داشت.

وی ادامه داد: از آنجایی که توسعه منطقه یک در قسمت شرق است، لازم بود خط سه مترو این منطقه را پوشش دهد که به لطف خدا و هت مسئولان شهرداری و مترو این خط به طول ۱۸ کیلومتر، صبح امروز افتتاح شد.

احمدی بافنده خط سه و ایستگاه مترو در میدان قدس را دو ظرفیت اساسی برای کاهش استفاده از خودرو شخصی در منطقه یک دانست و گفت: با توجه به اینکه بالاترین ضریب مالکیت خودرو در منطقه یک بوده و معابر این منطقه برای احداث خطوط بی.آر. تی کوچک است، بهترین راه برای کاهش ترافیک، احداث مترو است.

مدیرعامل بهره‌برداری شرکت مترو تهران در پایان تعداد جابه جایی مسافر در ایستگاه مترو شهید محلاتی در خط سه را بیش از ۳۰ هزار نفر برآورد کرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - احداث - محلاتی - ایستگاه - تهران - خودرو - مدیرعامل - اینکه - بهره‌برداری -

نظر شما در مورد : لزوم احداث مترو درمنطقه یک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها