مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24662 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 خرداد 1396 -ساعت : 15:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شستشوی جوی ها و کانال های شهر آمل با توجه به شروع فصل گرما

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل خبر داد

شستشوی جوی ها و کانال های شهر آمل با توجه به شروع فصل گرما

مازندشورا: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل گفت: شستشوی جوی ها و کانال های شهر آمل با توجه به شروع فصل گرما آغاز شد

مازندشورا: محمد للهی،  از انجام آهک پاشی در سطح شهر آمل خبرداد و اظهار کرد: آهک پاشی جداول، جوی ها و کانال های سطح شهر آمل با هدف گندزدایی صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در هر سال با افزایش دما، کار آهک پاشی و شستشوی مداوم در سطح شهر آمل انجام می شود تا بتوان در راستای ترویج بهداشت عمومی و جلوگیری از شیوع انواع بیماری ها گام برداشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل خاطرنشان کرد: علاوه بر نظافت روزانه و شستشوی جداول شهری از زباله‌ها، عملیات آهک پاشی به صورت مستمر و برنامه ریزی شده از سوی این سازمان در سطح شهر آمل صورت می گیرد.

للهی اظهار کرد: برای انجام آهک پاشی جداول، جوی ها و کانال های سطح شهر آمل حدود یک تن آهک استفاده شده است.

وی از مردم آمل و به ویژه مغازه‌داران سطح شهر خواست تا از ریختن ضایعات و نخاله ها در داخل جداول، جوی ها و کانال های سطح شهر خودداری کنند تا چهره زیبا و موزونی در سطح شهر وجود داشته باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل بر اهمیت جداسازی زباله خشک از تر تاکید کرد و گفت: از مردم می‌خواهیم زباله های بازیافتی خود را به ایستگاه های ثابت و سیار در شهر آمل تحویل داده و از وارد کردن زباله های تر به داخل زباله خشک نیز خودداری کنند.


منبع : ایسنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیرعامل سازمان مدیر - محمد للهی -

نظر شما در مورد : شستشوی جوی ها و کانال های شهر آمل با توجه به شروع فصل گرما

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها