مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24668 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 خرداد 1396 -ساعت : 15:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آزادسازی بافت تاریخی کاشان

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان از اختصاص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای آزادسازی و تملک معبر ۱۶ متری صدره و سرفره خبر داد.

مازندشورا:مرتضی والی زاده با اشاره به اهمیت آزادسازی در بافت تاریخی اظهار کرد: پروژه شبکه ۱۶ متری حد فاصل خیابان ملافتح الله به حسینیه صدره و سرفره به طول حدود ۲۰۰ متر از پروژه هایی است که اخیرا اقدامات تملک و آزادسازی آن با پیگیری مستمر حوزه املاک شهرداری منطقه یک به مرحله ظهور رسیده است.
وی با بیان اینکه تمامی پلاکهای این مسیر با در نظر گرفتن واهمیت حفظ آثار ارزشمند و تاریخی تملک و آزادسازی می شود، تصریح کرد: برای آزادسازی و تملک معبر صدره و سرفره ۲۰میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده و با رعایت عرض شبکه ۱۶ متری، این طرح صورت می گیرد.
سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان خاطرنشان کرد: این پروژه قبل از فرارسیدن ماه محرم در دو لاین رفت و برگشت، از قبیل زیر سازی، جابجایی شبکه آب برق گاز، جدول گذاری و تامین روشنایی به بهره برداری خواهد رسید.
والی زاده هدف از انجام این پروژه را تسهیل در رفت و آمد به ویژه در ایام ماه محرم دانست و گفت: نخل قدیمی محله صدره و سرفره هرساله مورد توجه بسیاری از عزاداران حسینی قرار می گیرد و تعریض این معبر تاثیر شگرفی در رفع ترافیک خواهد داشت.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آزادسازی - پروژه - تاریخی - سرفره - منطقه - شهرداری - کاشان -

نظر شما در مورد : آزادسازی بافت تاریخی کاشان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها