مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2467 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 مرداد 1392 -ساعت : 11:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه‌اندازی ایستگاه‌های جمع‌آوری زباله خشک در آمل

مازند شورا: معاون خدمات شهری شهرداری آمل گفت: ایستگاه‌های جمع‌آوری زباله خشک در تمامی محلات آمل راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل، علی علیزاده در نشست مشترک با شورایاری محلات اظهار داشت: یکی از برکات این جلسات این است ‌‌که مسئولان شهری از مشکلات محلات باخبر می‌شوند و به اندازه توانشان در پیگیری و رفع آنها اقدام می‌کنند.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای شورای دوره سوم تشکیل شورایاری محلات بود که مشکلات را در تمامی نقاط شهر رصد می‌کند و موجب توزیع عادلانه خدمات در سطح شهر می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری آمل ادامه داد: شهرداری با توجه به رسالت ذاتی خود به صورت شبانه‌روزی آماده خدمات‌رسانی به شهروندان است و در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توان پرسنل شهرداری را در نقاط مختلف شهر در حال انجام وظیفه مشاهده کرد.

علیزاده از لایروبی 4 هزار متر از انهار سطح شهر خبر داد و گفت: کیفیت این لایروبی نسبت به سال‌های گذشته برای همجواران رودخانه محسوس و قابل لمس است.

وی با بیان اینکه در بعضی از محلات ایستگاه‌های جمع‌آوری زباله خشک توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری راه‌اندازی شده است، اظهـار داشت: سعی داریم با حمایت و پشتیبانی شورای اسلامی شهر در تمامی محلات نیز این ایستگاه‌ها را راه‌اندازی کنیم.

به گزارش فارس، در پایان شورایاران محلات به بیان مشکلات و دیدگاه‌های محله خود پرداختند و خواستار رفع این مشکلات شدند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل، زباله خشک ، مدی - -

نظر شما در مورد : راه‌اندازی ایستگاه‌های جمع‌آوری زباله خشک در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها