مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24690 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 08:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شرور متواری با ۶ فقره شرارت و سرقت در قائم شهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی قائمشهر:

شرور متواری با ۶ فقره شرارت و سرقت در قائم شهر دستگیر شد

مازندشورا: قائمشهر - فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر از دستگیری شرور متواری که در یکی از شب‌های ماه رمضان برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده بود خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد ولی مرادی اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر عربده کشی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان و نمازگزاران توسط فردی شرور در مقابل یکی از حسینیه‌های این شهرستان بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ این شهرستان به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، افزود: متهم که با همراهی چند نفر از دوستان خود با قمه کشی و عربده کشی موجب وحشت مردم شده بود به محض مشاهده ماموران با استفاده از یک دستگاه خودروی تیبا از محل متواری شد.

سرهنگ مرادی، خاطر نشان کرد: ماموران خودروی متهم را که در حین فرار از با چندین دستگاه خودروی دیگر نیز برخورد کرده بود متوقف کرده و در اقدامی عملیاتی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی قائم شهر، خاطر نشان کرد: در بازرسی از خودروی متهم یک تیغه شمشیر کشف شد و بابررسی سوابق متهم مشخص شد که وی دارای ۶ فقره سابقه سرقت، شرارت مزاحمت برای نوامیس مردم و چاقو کشی در این شهرستان است.

سرهنگ مرادی در پایان، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - خودروی - فرمانده - ماموران - سرهنگ - مرادی - انتظامی - دستگاه - متواری - شرارت - عربده - مزاحمت - دستگیر -

نظر شما در مورد : شرور متواری با ۶ فقره شرارت و سرقت در قائم شهر دستگیر شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها