مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24697 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 09:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

خدمات رایگان در روز قدس و عید فطر

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خدمات رسانی رایگان مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی در روز قدس و عید سعید فطر خبر داد.

مازندشورا:مازیار حسینی در مورد تمهیدات برگزاری مراسم روز قدس و نماز عید سعید فطر از آمادگی کامل مدیریت شهری برای ارائه خدمات به شهروندان خبر داد و گفت:علاوه بر خدمات رایگان مترو در شب‌های قدر از ساعت 24 تا 4 صبح کلیه خطوط مترو روز قدس و روز عید سعید فطر تا پایان مراسم به صورت رایگان به شهروندان خدمات رسانی خواهد کرد.

حسینی در خصوص خدمات ناوگان اتوبوسرانی پایتخت نیز یادآور شد: شرکت واحد اتوبوسرانی پایتخت به صورت شبانه روزی و با دپوی ناوگان ظرفیت مناسب جهت جابه جایی شهروندان از میادین و مساجد اصلی شهر تهران را به صورت رایگان به محل برگزاری نماز جمعه روز قدس و عید سعید فطر فراهم می کند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، معاون شهردار تهران که در جلسه هماهنگی مدیران حوزه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و راهنمایی و رانندگی تهران  صحبت می‌کرد، تاکید کرد: کلیه مناطق شهرداری تهران، شبکه حمل و نقل عمومی و پلیس راهور ناجا باید با هماهنگی میدانی و عملیاتی سهم خود را در برگزاری هر چه بهتر این حرکت معنوی ارزشمند ایفا کرده و به لطف خدا رضایت شهروندان را شاهد باشیم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خدمات - تهران - شهروندان - رایگان - برگزاری - عمومی - ترافیک - شهرداری - هماهنگی - ناوگان - حسینی - مراسم - اتوبوسرانی - پایتخت -

نظر شما در مورد : خدمات رایگان در روز قدس و عید فطر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها