دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان

تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 - ساعت : 17:59

کد مطلب: 24699 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان

مازندشورا: �هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در این دیدار محمود ذوالفقاری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان با تاکید بر تعامل و همکاری بیش از پیش دو مجموعه ، از اجرایی شدن برنامه های راهبردی در سازمان نظام مهندسی ابراز خشنودی کرد .

محمود ذوالفقاری در این نشست ضمن تاکید بر نظارت دقیق در فعالیت های ساختمانی و عمرانی تسریع نمود: نظارت دقیق، تقویت و ارتقاء کیفیت ساخت و سازها در مازندران حاصل همدلی و تعامل این دو مجموعه است.

وی گفت : استفاده از مهندسان با تجربه و مجرب می تواند در تسریع عملیات اجرایی پروژه های ساختمانی و همچنین مصرف بهینه مصالح و امکانات موثر باشد.

همچنین در این دیدار مهران فرصت رئیس نظام مهندسی ساختمان استان ضمن تبریک انتصاب ایشان ، اجرای سیستم هوشمند ارجاع نظارت ، اجرای تمام عملیات ساختمانی توسط مجریان و پیاده سازی نرم افزار گزارش نویسی را از برنامه های دست اجرای سازمان عنوان کرد و اظهار داشت : در راستای واقعی کردن خدمات مهندسی و افزایش بستر کار مهندسان و پاسخ به مطالبات جامعه مهندسی در هیات مدیره دوره هفتم اقدامات منسجم و هدفمندی صورت گرفته که اجرایی شدن رویه ها و برنامه های راهبردی جدید نتیجه این اقدامات بوده است.

همچنین با توجه به اینکه حجم کاری در روستاها به لحاظ متراژ حدود نیمی از ساخت و سازهای شهری است مقرر شد در راستای ایجاد فضای کسب و کار و اشتغال مهندسان ، ارائه خدمات مهندسی در روستاها در قالب تفاهم نامه های موجود در دستور کار قرار گیرد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #مهندسی #استان #مهندسان #برنامه #همچنین #اجرایی #اجرای #شهرسازی #ساختمانی #مازندران #نظارت #اداره #دیدار #راستای #روستاها #اقدامات #خدمات #تسریع #عملیات #مجموعه #گزارش #سرپرست #ساختمان #محمود #ذوالفقاری #تعامل #تاکید #راهبردی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان

*

*