مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24699 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 17:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان

دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان

مازندشورا: �هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در این دیدار محمود ذوالفقاری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان با تاکید بر تعامل و همکاری بیش از پیش دو مجموعه ، از اجرایی شدن برنامه های راهبردی در سازمان نظام مهندسی ابراز خشنودی کرد .

محمود ذوالفقاری در این نشست ضمن تاکید بر نظارت دقیق در فعالیت های ساختمانی و عمرانی تسریع نمود: نظارت دقیق، تقویت و ارتقاء کیفیت ساخت و سازها در مازندران حاصل همدلی و تعامل این دو مجموعه است.

وی گفت : استفاده از مهندسان با تجربه و مجرب می تواند در تسریع عملیات اجرایی پروژه های ساختمانی و همچنین مصرف بهینه مصالح و امکانات موثر باشد.

همچنین در این دیدار مهران فرصت رئیس نظام مهندسی ساختمان استان ضمن تبریک انتصاب ایشان ، اجرای سیستم هوشمند ارجاع نظارت ، اجرای تمام عملیات ساختمانی توسط مجریان و پیاده سازی نرم افزار گزارش نویسی را از برنامه های دست اجرای سازمان عنوان کرد و اظهار داشت : در راستای واقعی کردن خدمات مهندسی و افزایش بستر کار مهندسان و پاسخ به مطالبات جامعه مهندسی در هیات مدیره دوره هفتم اقدامات منسجم و هدفمندی صورت گرفته که اجرایی شدن رویه ها و برنامه های راهبردی جدید نتیجه این اقدامات بوده است.

همچنین با توجه به اینکه حجم کاری در روستاها به لحاظ متراژ حدود نیمی از ساخت و سازهای شهری است مقرر شد در راستای ایجاد فضای کسب و کار و اشتغال مهندسان ، ارائه خدمات مهندسی در روستاها در قالب تفاهم نامه های موجود در دستور کار قرار گیرد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندسی - استان - مهندسان - برنامه - همچنین - اجرایی - اجرای - شهرسازی - ساختمانی - مازندران - نظارت - اداره - دیدار - راستای - روستاها - اقدامات - خدمات - تسریع - عملیات - مجموعه - گزارش - سرپرست - ساختمان - محمود - ذوالفقاری - تعامل - تاکید - راهبردی -

مطالب مرتبط با : دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان
نظر شما در مورد : دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها