مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24704 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 09:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نصب دوربین مداربسته در تمامی شهرهای مازندران

نصب دوربین مداربسته در تمامی شهرهای مازندران

مازندشورا: معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که به منظور افزایش ضریب امنیتی ، تمامی شهرهای این استان به دوربین مدار بسته مجهز می شود

مازندشورا: علیرضا یونسی یکشنبه شب در جلسه شورای اداری مازندران در بابلسر افزود : استانداری مازندران تمامی دوربین هایی را که مورد نیاز همه شهرهای استان است خریداری کرده و در اختیار فرمانداران قرار گرفته است.
وی اظهار داشت : خوشبختانه در برخی از شهرها نه تنها در حوزه شهری نسبت به نصب دوربین مداربسته اقدام شده ، بلکه در برخی از روستاها هم این کار را انجام داده اند.
یونسی افزود : امیدواریم در بقیه شهرها هم فرمانداران با همکاری شهرداران که متولی اجرایی کردن نصب دوربین هستند ، در اجرای هر چه زوتر این طرح اهتمام ورزند که این موضوع در برقراری امنیت بسیار حائز اهمیت است.
** آمادگی مازندران برای موج نخست سفرهای تابستانی
معاون استاندار مازندران همچنین با اشاره به قرار گرفتن در آستانه عید سعید فطر ، از آمادگی تمامی مناطق استان برای پذیرایی از مسافران تابستانی خبر داد.
یونسی گفت : پیش بینی می شود مسافران زیادی به مازندران سفر کنند که با هماهنگی های به عمل آمده با فرمانداران ، خوشبختانه همه شهرستان ها آمادگی کامل برای میزبانی خواهند داشت .
وی افزود : اگر شهرستان هایی که هنوز طرح دریا در آنان بازگشایی نشده ، باید در هفته جاری هر چه سریع تر این کار را انجام دهند.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علیرضایونسی رستمی - معاون سیاسی امنیتی ا -

نظر شما در مورد : نصب دوربین مداربسته در تمامی شهرهای مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها