مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24709 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 10:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف ۱۴۰ قطعه ماهی از صیادان غیرمجاز در مازندران

کشف ۱۴۰ قطعه ماهی از صیادان غیرمجاز در مازندران

مازندشورا: ساری- یگان حفاظت محیط زیست مازندران موفق به کشف و ضبط ۱۴۰ قطعه ماهی از صیادان غیرمجاز در بابلرود شد.

مازندشورا:حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل محیط زیست مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بابل، در حین گشت و کنترل مستمر در حوزه استحفاظی، موفق به کشف وضبط ۱۴۰ قطعه ماهی از صید غیر مجاز ماهیان شدند.

وی افزود: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بابل در طی گشت وکنترل در مسیر رودخانه بابلرود موفق به دستگیری سه نفر متخلف به همراه ۱۴۰ قطعه ماهی شامل به همراه ۴ رشته تور ماهیگیری سالیک و مقداری تور ماهیگیری غیرمجاز کشف و ضبط، متخلفین دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.

وی از تمامی دوستداران محیط زیست و علاقه مندان به طبیعت خواست تا درصورت مشاهده هرگونه تخلف شکار وصید در رودخانه وتالاب ها، مراتب را به اداره حفاظت محیط زیست و یا پاسگاه محیط بانی اطلاع دهند.

مدیرکل محیط زیست مازندران درباره آتش سوزی های متوالی هفته گذشته در میانکاله نیز گفت: در چندمین آتش‌سوزی متوالی هفته اخیر، این بار نوار ساحلی میانکاله در کیلومتر ۳۰ این پناهگاه دچار حریق شد و در این آتش‌سوزی حدود ۲ هکتار از مرتع معروف غزل تنگه با پوشش گیاهی ۷۰ درصد سازیل وتمشک و ۳۰ درصد از درختان توسکا طعمه حریق شد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حفاظت - مازندران - میانکاله - متوالی - آتش‌سوزی - ماهیگیری - رودخانه - مدیرکل - شهرستان - غیرمجاز - همراه -

نظر شما در مورد : کشف ۱۴۰ قطعه ماهی از صیادان غیرمجاز در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها