مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24716 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 11:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون راهداری اداره کل راهداری مازندران:

۵۰۰ مترمربع تابلوی غیرمجاز در حاشیه جاده های مازندران جمع آوری شد

مازندشورا: ساری - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۵۰۰ متر مربع تابلو غیرمجاز از جاده‌های این استان جمع‌آوری شده است.

مازندشورا:عباسعلی نجفی در گفتگو با خبرنگار مهر، عدم آشنایی اشخاص حقیقی و حقوقی با قوانین و مقررات نصب تابلوهای تبلیغاتی و اختصاصی در حاشیه راه‌ها را علت اصلی این مسئله اعلام و افزود: برخی افراد به صورت خود سرانه اقدام به نصب تابلوهای مذکور به صورت غیرمجاز می‌کنند که این موضوع باعث اختلال در ایمنی و ترافیک و موجب بروز مشکلاتی در جاده‌های این استان و به وجود آمدن سوانح رانندگی می‌شود.

وی یادآور شد: از اول سال جاری تا کنون ۸۶ عدد تابلو تبلیغاتی و اختصاصی با دارا بودن مجوز از این اداره کل در جاده‌های این استان نصب شده است.

نجفی گفت: نصب تابلو در جاده‌ها برحسب مکانیابی توسط کارشناسان به‌گونه‌ای انجام می‌پذیرد که ازلحاظ ایمنی خطری برای رانندگان نداشته باشد و با توجه به اینکه حفظ سلامت و ایمنی رانندگان بسیار حائز اهمیت است به صاحبان واحدها و مراکز تولیدی خدماتی و رستوران‌های حاشیه راههای استان توصیه می‌شود که با احترام به حقوق هم‌وطنان و برای کمک به ارتقای ایمنی جاده‌ها نسبت به جمع‌آوری تابلو غیرمجاز اقدام کنند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایمنی - تابلو - استان - حاشیه - غیرمجاز - جاده‌های - رانندگان - جاده‌ها - اختصاصی - مازندران - اداره - تابلوهای - تبلیغاتی - راهداری - اقدام -

نظر شما در مورد : ۵۰۰ مترمربع تابلوی غیرمجاز در حاشیه جاده های مازندران جمع آوری شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها