مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24720 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 12:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهسازی معار پیاده اردبیل

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار اردبیل گفت: ساماندهی معابر عابر پیاده‌ در مناطق چهارگانه شهرداری اردبیل امسال در دستور کار قرار گرفته است.

مازندشورا: حمید لطف‌اللهیان صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از روند ساماندهی پیاده‌روها در منطقه سه شهرداری اردبیل تصریح کرد: پیاده‌رو یکی از عناصر مهم در پویایی فضای شهری است.

وی افزود: شهروندان بیش از هر فضای شهری دیگر اوقات خود را در پیاده‌روها سپری می‌کنند و به همین دلیل وضعیت پیاده‌روها در سلامت روحی روانی شهروندان تأثیر مستقیم دارد.

شهردار اردبیل تأکید کرد: با در نظر گرفتن جایگاه انسان در فضای شهری و سوق دادن شهرها به سوی یک شهر انسان‌محور می‌توان توسعه پایدار شهرنشینی را تجربه کرد.

لطف‌اللهیان به پروژه‌های متعدد بهسازی پیاده‌روها در منطقه سه شهرداری اردبیل نیز اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری پنج هزار و ۷۰۰ متر مربع پازل چینی با ارزش ۲۶۷ میلیون تومان در پیاده‌روهای این منطقه اجرا شده است.

وی افزود: در این منطقه پیاده‌روهای مسیرهای کشاورز- سعدی، چهارراه حافظ- ثارالله، سه راه باهنر- پل سعدی و مسجد ائمه- میدان مادر پازل چینی شده است.

به گفته شهردار اردبیل عملیات جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی با پازل با لحاظ مسیر روشندلان در پیاده‌روی خیابان حافظ در دست اجرا است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اردبیل - پیاده‌روها - منطقه - شهردار - پیاده‌روهای - شهروندان - افزود - بهسازی - شهرداری - لطف‌اللهیان -

نظر شما در مورد : بهسازی معار پیاده اردبیل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها