مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24730 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 13:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه بابلسر:

خواسته های ناجیان غریق مورد توجه ویژه قرار گیرد

مازندشورا: بابلسر - امام جمعه بابلسر تاکید کرد: مسئولان از عاشقانه عمل کردن ناجیان غریق سوءاستفاده نکنند و به مطالبات و درخواست‌های آنان به‌صورت ویژه توجه کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام‌ محمد اسماعیل قلی پور پیش ازظهر دوشنبه در نشست توجیهی ناجیان غریق در بابلسر بابیان اینکه در این نشست مسئولین از ناجیان درخواست‌هایی داشتند گفت: بنده آمادگی دارم وقت خود را در اختیار ناجیان قرار دهم تا مسائل و موضوعات خود را مطرح کنند و اگر در این نشست در جلوی مسئولین نمی‌توانند دغدغه‌ها و گلایه‌های خود را مطرح کنندبه‌صورت مکتوب موارد را عنوان کنند.

حجت‌الاسلام قلی پور امام‌جمعه بابلسر بابیان اینکه نجات جان غریق امری بسیار مهم و حیاتی است همچنین گفت که باید افرادی را که غرق در گناه هستند را نیز نجات داد.

سید موسی حسین نژاد فرمانده سپاه ناحیه بابلسر، در این نشست با اشاره به دغدغه‌های فرهنگی و رعایت مسائل عفاف و حجاب، از ناجیان خواست که مسائل اخلاقی و رعایت شئون اسلامی در کنار موضوع نجات جان مسافران موردتوجه قرار گیرد.

سرهنگ حسن هاشم‌پور جانشین فرمانده انتظامی بابلسر در ادامه این نشست توجیهی نیز بابیان اینکه ناجیان باید به تعهدی که دادند عمل کنند گفت نوع پوشش ناجیان در ساحل و داخل شهر باید متفاوت باشد


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ناجیان - بابلسر - مسائل - اینکه - بابیان - رعایت - فرمانده - توجیهی - مسئولین -

نظر شما در مورد : خواسته های ناجیان غریق مورد توجه ویژه قرار گیرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها