مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24735 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 13:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بودجه شهرستان سوادکوه ۵۰ درصد افزایش یافته است

فرماندار سوادکوه:

بودجه شهرستان سوادکوه ۵۰ درصد افزایش یافته است

مازندشورا: سوادکوه- فرماندار سوادکوه، از افزایش ۵۰ درصدی بودجه شهرستان خبر داد و گفت: بودجه از حدود ۲۲ میلیارد در سال ۹۵ به بیش از ۳۰ میلیارد تومان در سال ۹۶ رسیده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، عبدالجواد توحیدی مقدم، ظهر دوشنبه، در جلسه شورای اداری شهرستان بابیان اینکه جایگاه و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در میان تمام اقشار و در داخل و خارج از کشور، زبانزد است، این اقتدار را نتیجه رهبری هوشمندانه، تعامل و همدلی میان مسئولان سه قوه و نیروهای مسلح و حضور پرشور همه مردم درصحنه‌های مختلف برشمرد.

وی با اشاره سخنان امام علی (ع) مبنی بر رفتار مبتنی بر برنامه محوری کارگزاران، بر برنامه محور بودن کارگزاران دولت تأکید کرد و افزود: بودونبود ما باید تفاوتی در انجام کارها ایجاد کند.

فرماندار سوادکوه بابیان اینکه در سال ۹۴، در سامانه رصد شهرستان تعداد ۵۷۳ نفر در اشتغال ثبت‌نام کردند، از روند افزایشی آن در سال ۹۵ به تعداد یک هزار ۱۲۳ نفر خبر داد و افزود: بیشتر این آمار از اشتغال ادارات همچون بهزیستی، جهاد کشاورزی، کمیته امداد و ... به‌دست‌آمده که گام خوبی برای منطقه بوده است.

توحیدی مقدم با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی بودجه شهرستان، افزایش آن در ادارات را منوط به برنامه ادارات دانست و خاطرنشان کرد: تمرکز بر تکمیل پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد خواهد بود و پروژه جدیدی در شهرستان تعریف نخواهد شد، مگر آنکه مجموعه شهرستان به جمع‌بندی در رابطه بااهمیت و ضرورت آن برسند.

وی همچنین بر لزوم توجه مردم به بهداشت و مصرف گوشت گرم با توجه به تب کریمه کنگو تأکید کرد و افزود: تاکنون موردی از این بیماری در شهرستان مشاهده نشده است، اما مردم باید نکات بهداشتی را رعایت کنند.

توحیدی مقدم بابیان اینکه مردم در ۲۹ اردیبهشت به دولت تدبیر و امید و شیوه مدیرتی آن اعتماد کردند، یادآور شد: مردم شهرستان سوادکوه در این انتخابات مشارکت ۱۱۵ درصدی داشته‌اند که نسبت به انتخابات گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته و این امر مسئولیت ما را سنگین‌تر خواهد کرد.

وی نگاه دولت دوازدهم را بر محور آزادی، امنیت، آرامش، قانونمندی، همراه با پیشرفت علمی و طرح موضوعات اساسی اقتصادی، اشتغال، سیاسی، فرهنگی، محیط‌زیست و توسعه پایدار و سیاست خارجی برشمرد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - افزایش - سوادکوه - ادارات - برنامه - اینکه - اشتغال - بابیان - توحیدی - افزود - تعداد - انتخابات - درصدی - پیشرفت - اشاره - اقتدار - بودجه - برشمرد - فرماندار - کارگزاران - تأکید -

نظر شما در مورد : بودجه شهرستان سوادکوه ۵۰ درصد افزایش یافته است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها