مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24747 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 16:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران:

۳۱۶ مدرسه برای اسکان مسافران تابستانه مازندران فراهم شده است

مازندشورا: ساری - معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت: ۳۱۶ مدرسه و ۲۸۱ کلاس ویژه برای اسکان مسافران تابستانه در استان تدارک دیده شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد، بعدازظهر دوشنبه در نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ویژه تابستان ۹۶ در محل سالن شماره یک استانداری، اظهار کرد: برای نوروز امسال ۴۱۵ مدرسه برای اسکان موقت تجهیز شده بود که ۲۷۷ کلاس به صورت ویژه برای اقامت‌های طولانی آماده و تجهیز و در ایام نوروز امسال بیش از ۳۷۶ نفر روز به مسافران خدمات داده شد.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران، اظهار کرد: برای تابستان و تعطیلات پیش رو بیش از ۴۵۰ میلون تومان اعتبار گرفتیم و این در حالی است که نزدیک به ۱۰۰ واحد سوئیت برای اسکان دائم فرهنگیان داریم تا مسافران را پشتیبانی کند.

نیکزاد، ادامه داد: برای امسال ۳۱۶ مدرسه با ۲۸۱ کلاس ویژه را برای اسکان تدارک دیدیم.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش مازندران مانند دوره‌های گذشته آمادگی دارد خدمات خوبی به مسافران ارائه کند، افزود: اگر ستاد اجرایی خدمات به لحاظ بودجه ای می‌تواند حمایتی داشته باشد آموزش و پرورش استان را در این بحث و افزایش کیفی کار حمایت و پشتیبانی کند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خدمات - اسکان - مسافران - مازندران - پرورش - پشتیبانی - آموزش - امسال - مدرسه - نوروز - اظهار - تجهیز - نیکزاد - معاون - اجرایی - استان - تابستان -

نظر شما در مورد : ۳۱۶ مدرسه برای اسکان مسافران تابستانه مازندران فراهم شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها