مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24748 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 -ساعت : 16:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارتقای احساس امنیت دغدغه ناجا در اجرای طرح های تابستانه است

فرمانده انتظامی مازندران:

ارتقای احساس امنیت دغدغه ناجا در اجرای طرح های تابستانه است

مازندشورا: ساری - فرمانده انتظامی مازندران گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های نیروی انتظامی در اجرای طرح‌های تابستانه ارتقای احساس امنیت و آرامش برای مردم و مسافران است.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید محمود میرفیضی در نشست تخصصی با معاونان، روسای پلیس‌های تخصصی وفرماندهان انتظامی شهرستان‌های تابعه، که با موضوع طرح‌های تابستانه در سالن کنفرانس ستاد انتظامی استان برگزار شد، گفت: وحدت و انسجام مردم و مشارکت آنان در عرصه‌های اجتماعی و سیاسی یکی از مهم‌ترین ارکان اقتدار نظام مردم‌سالاری دینی است.

سردار میر فیضی، افزود: مردم مکمل امنیت نظام جمهوری اسلامی و از مهم‌ترین مؤلفه‌های تأمین‌کننده نظم و امنیت جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌روند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به لزوم اتخاذ تدابیر امنیتی لازم برای اجرای طرح‌های تابستانه، تصریح کرد: سواحل زیبا، پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و جنگل‌ها از مواهب الهی هستند که به استان مازندران هدیه شده‌اند.

میر فیضی اظهار داشت: استان مازندران از ظرفیت‌های فراوانی برخوردار است و نیروی انتظامی هم وظیفه سنگین ایجاد نظم وامنیت را برای آحاد مردم بر عهده دارد.

وی همچنین، خاطرنشان کرد: پلیس تلاش می‌کند تا مسافران و مردم عزیز استان بتوانند از این نعمت‌ها بااحساس امنیت مناسب بهره ببرند

فرمانده انتظامی استان مازندران با توصیه به مسافران و مردم عزیز استان گفت: انتظار پلیس از مردم و مسافرانی که برای استفاده از مواهب الهی به استان مازندران سفر می‌کنند، رعایت هنجارها و حفظ ارزش‌های اسلامی است تا همچنان فضای عمومی استان همانند ماه مبارک رمضان معنوی بماند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - انتظامی - مازندران - امنیت - اسلامی - تابستانه - جمهوری - مسافران - مهم‌ترین - مواهب - تخصصی - اجرای - سردار - فرمانده - طرح‌های -

نظر شما در مورد : ارتقای احساس امنیت دغدغه ناجا در اجرای طرح های تابستانه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها