مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24750 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 خرداد 1396 -ساعت : 01:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آماده سازی سه طرح سالم سازی بهشهر برای پذیرایی از مسافران تابستانی

آماده سازی سه طرح سالم سازی بهشهر برای پذیرایی از مسافران تابستانی

مازندشورا: ساری - ایرنا - معاون فرماندار بهشهر گفت که سه طرح سالم سازی دریا در سواحل این شهرستان آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران تابستانی است .

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد حامدی عصر روز دوشنبه در جلسه ساماندهی طرح دریا افزود : توسعه طرح سالمسازی دریا در نوار ساحلی این شهر به عنوان مقصد اصلی گردشگران در دستور کار قرار دارد .
وی گفت که بازگشایی این طرح ها بر اساس برنامه ها و دستورالعمل های وزارت کشور انجام می شود و تا پایان فصل گرما ادامه خواهد داشت.
او با اشاره به اینکه سه طرح دریای صدف ، مروارید و اردوگاه دانش آموزی از جمله طرح های دریای شهرستان بهشهر است، یادآورر شد : زیباسازی، پیاده روسازی و زیباسازی در این طرح ها از جمله اقداماتی بوده که انجام شده است.
حامدی بر ضرورت اولویت بندی، برنامه ریزی و نظارت بر اجرای طرح دریا در بهشهر تاکید کرد و گفت : استقرار نیروهای نجات غریق و امداد و نجات در طرح دریا از اولویت های مهم است.
وی افزود : علاوه بر استقرار ناجیان عریق و ماموران انتظامی ، اجرای برنامه های فرهنگی ، زیباسازی سواحل و تجهیز سواحل به امکانات زیر ساختی از دیگر اهداف طرح سالمسازی دریا در این شهرستان است.
معاون فرماندار بهشهر با اشاره به نصب علائم ایمنی و هشدار دهنده در سطح سواحل بهشهر گفت : کلیه امکانات موجود در شهرستان به منظور پذیرایی و استقبال از مسافرین و گردشگرانی که وارد سواحل می شوند ، آماده است.
استان مازندران حدود 338 کیلومتر از ساحل دریای خزر را در اختیار دارد که از این مقدار کمتر از یک کیلومتر در اختیار شهرستان بهشهر است.
خبرنگار : مریم نظری ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7332/1654


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر - شهرستان - سواحل - برنامه - زیباسازی - دریای - پذیرایی - استقرار - امکانات - دهنده - اختیار - کیلومتر - اجرای - اولویت - اشاره - افزود - آماده - حامدی - خبرنگار - سالمسازی -

نظر شما در مورد : آماده سازی سه طرح سالم سازی بهشهر برای پذیرایی از مسافران تابستانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها