مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 24775 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 خرداد 1396 -ساعت : 11:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پایان بازسازی فرهنگسرای معلم رباط کریم

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار رباط کریم از پایان بازسازی فرهنگسرای معلم رباط کریم تا دو ماه آینده خبر داد.

مازندشورا: مسعود مختاری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه فرهنگسرای معلم به صورت امانی در حال بازسازی است و این پروژه تا ۲ ماه آینده به پایان خواهد رسید.

مختاری گفت : با توجه به قدمت و فرسودگی فرهنگسرای معلم تصمیم گرفته شد تنها فرهنگسرای شهر بصورت اساسی و اصولی بازسازی گردد چرا که این مکان فرهنگی در شأن مردم شریف رباط کریم نبود و با کسب مجوز از شورای محترم اسلامی شهر این پروژه از سال قبل کلید خورد که هم اکنون مراحل پایانی خود را طی می کند .

وی با بیان اینکه میتوان از این فضا جهت برگزاری همایش ها ، کلاس ها و گرد همایی های خصوصی و اداری بهره گیری نمود افزود: از جمله اقدامات انجام شده در این طرح  را میتوان مقاوم سازی ، تعویض صندلی ها ، افزایش کلاس ها و افزایش فضای نمایشگاهی و  نور پردازی کامل این مجتمع نام برد .

مختاری ادامه داد : تاسیسات برقی ، لوله کشی ، سرویس های بهداشتی ، نمازخانه و سیستم اعلام حریق این مجموعه نیز به طور کامل بازسازی شده است ضمن اینکه از نورپردازی مناسب و سیستم صوتی نیز بهره مند می باشد .

شهردار رباط کریم در پایان بیان داشت: فرهنگسرای معلم از معدود فضاهایی است که جزء زیر ساخت های فرهنگی شهر محسوب می شود و از لحاظ عملکردی دارای دامنه کاربرد بسیار زیادی بوده و به عنوان تنها تریبون برگزاری جلسات رسیدگی به آن امری ضروری می باشد .


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگسرای - بازسازی - پایان - پروژه - مختاری - افزایش - سیستم - برگزاری - فرهنگی - اینکه - میتوان -

نظر شما در مورد : پایان بازسازی فرهنگسرای معلم رباط کریم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها