مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 249 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 شهریور 1394 -ساعت : 21:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تاسيس 32 دهياری در مازندران

مازند شورا: معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور از موافقت وزیر كشور با تاسیس دهیاری در 32 روستای دیگر استان مازندران خبر داد.

مازند شورا: معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور از موافقت وزیر كشور با تاسیس  دهیاری در 32 روستای دیگر استان مازندران خبر داد.

به گزارش مازند شورا به نقل از  سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، محسن كوشش تبار با بیان مطلب فوق گفت: در پی درخواست استانداری مازندران با تاسیس دهیاری در تعدادی از روستاهای این استان، مراتب بلامانع بودن تاسیس دهیاری در 32 روستای دیگر این استان، در صورتی كه خارج از محدوده شهرهای همجوار باشد، از سوی وزیر محترم كشور به استانداری این استان ابلاغ شد.

وی افزود : با تاسیس 32 دهیاری جدید، تعداد دهیاری های استان مازندران به دو هزار و 60  خواهد رسید.

وی در ادامه اظهار كرد: در صورتی كه روستائی واجد شرایط جمعیتی برای تاسیس مجوز دهیاری باشد، شورای اسلامی روستا باید به نمایندگی از اهالی روستا برای این امر اعلام آمادگی كند.

كوشش تبار همچنین اعلام كرد: تعداد دهیاری های كشور در مناطق روستائی به 32 هزار و   170 رسیده و هم اكنون بیش از 85 درصد جمعیت روستائی كشور تحت پوشش خدمات نوین روستائی كه از سوی دهیاری ها ارائه می شود، قرار گرفته اند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهیاری - مازندران - -

مطالب مرتبط با : تاسيس 32 دهياری در مازندران
نظر شما در مورد : تاسيس 32 دهياری در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها